Śniłam o mężczyźnie, który był dla mnie zgubą. Czas na przebudzenie.

Po zniknięciu Adama Cassandra względnie uporządkowała swoje życie. Znów zamieszkała w Toronto, a iskierką nadziei jest dla niej synek — Tommy. Dziewczyna pragnie zapomnieć o przeszłości, ale nie potrafi. Jej serce, choć roztrzaskane na kawałki, nadal bije dla najbardziej nieodpowiedniego faceta na świecie.

Gdy Adam McKey nagle zjawia się w jej rodzinnym domu, Cassandra jest wściekła, choć jednocześnie szczęśliwa. Niestety, razem z ojcem jej dziecka powracają dawne demony. Wokół znów czają się wrogowie, a wśród nich najgroźniejszy — Eros. On również nie zapomniał o Cassandrze.

Walka trwa. Zemsta jest okrutna i bolesna, a w świecie mafii to sprawa honoru. Toczy się ostateczna rozgrywka — o miłość, zaufanie i prawdę. Prawdę, która może uleczyć, ale także zabić.

Jaką decyzję podejmie Cassandra? I co wybierze Adam w świecie, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje?

5 lipca premiera „Przebudzenia Morfeusza” – kontynuacji bestsellerowej serii spod pióra K.N. Haner. To trzecia po Snach Morfeusza i Koszmarze Morfeusza część cyklu o mafijnej miłości, tak ukochanego przez polskie czytelniczki.

Z tej okazji mamy dla Was konkurs!

Prześlij na adres mailowy redakcja@tebaby.pl, lub zamieść w komentarzu pod postem konkursowym, kolaż zdjęć albo zdjęcie inspirowane twórczością K. N. Haner.

Dwa najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone egzemplarzem powieści z autografem!

Zabawa trwa do 12.07.2017 r.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”http://tebaby.pl/regulamin-konkursu-przebudzenie-morfeusza/”]Pelny regulamin dostępny tutaj. [/button]

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany