Dziś chcemy Wam powiedzieć kilka słów o masażu Bars. To dość nowa (na rynku polskim) metoda służąca zdrowiu człowieka. W dzisiejszym świecie – zabieganym, pełnym stresu i napięcia, ludzie coraz częściej potrzebują zadbać o swój relaks. Jednocześnie w Polsce z coraz większą świadomością podchodzimy do rozwoju osobistego, coraz częściej dostrzegamy, że choroby ciała są ściśle związane z naszym funkcjonowaniem emocjonalnym.

Coraz więcej osób wie, co kryje się pod pojęciem PSYCHOSOMATYKA. Tak więc dziś kilka słów o… No właśnie. O czym? Bo jest jeszcze aspekt poszukiwania przez człowieka naturalnych metod uzdrawiających, jako alternatywy wobec wszechobecnej chemii, której coraz mniej ufamy, żeby nie powiedzieć, boimy się. Tak, więc klika słów o naturalnej metodzie uzdrawiania jaką jest masaż BARS. 

IMG_1427

Miłej lektury! Może to jest to, czego właśnie szukacie:)

Subtelny masaż 32 punktów na głowie, rozładowujący spolaryzowane ładunki elektromagnetyczne zgromadzone w mózgu. To tu, w punktach BARS, skupiona jest energia naszych myśli, emocji, decyzji, osądów, idei, akceptacji i negacji, które przyjęliśmy, jako swoje, i które stanowią bagaż ograniczeń w kreacji prawdziwego życia. Wszystkie te blokady nie pozwalają nam poznać, kim naprawdę jesteśmy i czego naprawdę możemy dokonać. Te i wiele więcej informacji można znaleźć w sieci, m.in. na stronie ACCESS CONSCIOUSNESS TM . Jednak cokolwiek by nie napisano, największą wartość mają doświadczenia ludzi, którzy spróbowali tej – no właśnie – terapii? Może to zbyt wielkie słowo? A może w sam raz?

IMG_1440

ACCESS BARS TM to podstawowe narzędzie poszerzania świadomości. Przyjemny, relaksujący proces cofający ograniczenia we wszystkich obszarach życia, w których pragniesz zmiany. Ale czy Ty pragniesz zmiany? Zamknięty w pudełku ograniczeń, może nawet nie wiesz, że zmiana jest możliwa? A może obawiasz się, że zmiana wywróci Twój świat do góry nogami? O tak, to możliwe! Tylko spokojnie, nic się nie stanie bez Twojej zgody. Tylko, jeśli Ty zechcesz i pozwolisz, przyjdą do Ciebie nowe idee i nowi ludzie. Tylko, jeśli Ty pozwolisz, wielką rzeką wleją się do Twego życia pieniądze, zdrowie zapuka do Twych drzwi, a radość wpadnie przez okno. Tak, tak, nic na siłę. Tylko, jeśli pozwolisz. W końcu masz wolną wolę. Cóż, może nawet, jeśli pozwolisz, zrozumiesz, co to takiego seksualność – od razu powiem, nie mylić z seksem. A kiedy doznasz pokoju i spokoju, to może i życzliwość stanie się Twoim credo. Kto wie? W każdym razie możliwości jest więcej niż można to objąć umysłem – tak, najlepiej pogadać o tym z duszą.

IMG_1432

Ci, którzy już korzystali z sesji BARS, wiedzą jak to jest, gdy umysł zostaje uwolniony od natrętnych myśli. Innym wreszcie zaczęło się coś śnić. Jeszcze inni przestali się czegoś bać. Tamci zaś po prostu wzięli się do roboty, bo energii im jakoś przybyło. Ten i ów zrozumiał, że świat nie jest taki, jak nam wmawiają i że wszystko, czego sobie życzysz, jest w zasięgu ręki (może nawet obu rąk, jeśli potrafisz brać garściami). Tak czy siak, jeśli otworzysz się na coś więcej, dostaniesz, jeśli nie, to przynajmniej zaznasz odrobiny relaksu dla ducha i ciała. Spróbuj sam!

Redakcja ma kontakt z wybranymi praktykami i facilitatorami BARS w Polsce.

Pisała dla Was: Dorota Ślizawska-PRAKTYK ACCESS BARS

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany