Jabłonie domowe  (Malus domestica)

 

Energia drzewa: kobieca

Żywioł: ziemia, woda.

Zanteresowania: dobrobyt, obfitość, docenianie, płodność, uzdrawianie.

Rola: matka karmiąca.

Specjalizacja uzdrawiania: jabłonie należą do drzew stabilizujących. Jest to rodzina drzew, lubiąca dobrobyt i żyzną ziemię. Kontakt z promieniem informacyjnym Źródła, którym opiekują się jabłonie, pozwala pozbyć się lęków dotyczących posiadania, aktywizuje twórczość w zakresie materii. Przywracają szczerość i uczciwość w stosunku do siebie i świata. Rozszerzają kreatywność i zdolności poznawcze w aspektach materialnych.

 

Kontakt z nimi polecany jest ludziom odczuwającym słabość, złamanym przez życie, biednym. Jabłonie pozwalają dostrzegać w sobie i innych potencjał dobrobytu oraz go doceniać. Aktywizują naturalną mądrość i uspokajają. Wspierają powrót do pragmatyzmu dla osób odlatujących za bardzo w przestrzenie mentalne i wyobraźnię. Pozwalają spokojnie wrócić do miłej wersji tu i teraz.

Usuwają skutki agresji psychofizycznych w istotach, naprawiając DNA. Pomagają oczyszczać informacje w głębokich warstwach kości.Wspierają naprawę urazów kostnych na poziomie podświadomości. Jabłonie mają największe ze wszystkich polskich drzew możliwości odmładzania organizmu ludzkiego. Regenerują komórki, a także dają sobie radę z guzami nowotworowymi.

Technika przytulania się do jabłoni plecami, połączona z dotykiem wnętrza dłoni z nerkami i sercem człowieka jest bardzo polecana dla osób chorych, oddających jabłoni swoje choroby do uleczenia.

Owoce jabłoni dają umiejętność dzielenia się swym bogactwem po to, by je mnożyć.

 

 

JABŁONIE MÓWIĄ

 

Dobrobyt

 

Nie potrzebujesz nic poza istnieniem.

Wszelkie poczucie braku

to tylko brak świadomości,

że wszystko jest.

***

Dobrobyt nie zależy od posiadanej ilości pieniędzy. Dobrobyt to twoja inwencja twórcza uruchomiona, pozbawiona obcych ograniczeń. Dobrobyt, bogactwo, obfitość są w tobie, a nie na zewnątrz. Otacza cię tylko to, co jest w tobie. Zmierz się z tym.

Nie ma głodnych, a są tylko nieświadomi i uwięzieni w przekonaniu, że się nie da, że coś nie jest możliwe. Istota jest bogata, gdy ma dużo do dawania, a nie wtedy, gdy dużo posiada. Dawanie jest braniem, branie jest dawaniem.

Poczuj błogość istnienia. Poczuj błogość bycia istotą. Poczuj błogość przepływu światła przez ciebie.

 

*

Seksualność

Seksualność nie jest po to, by się rozmnażać, a po to, by uruchomić energię życia.

Dwie istoty o przeciwnych energiach uruchamiają energię życia,  gdy tańczą ze sobą w relacji twórczej.

Rozmnażanie jest skutkiem ubocznym uruchomienia energii życia,  bo nowe istoty tworzą się w świecie materialnym dzięki uruchomionej energii życia.

Dawanie jest braniem, a branie dawaniem.

Można istnieć na Ziemi bez własnej seksualności, jeśli przez istotę przepływa energia życia Matki Ziemi i Ojca.

My, drzewa, tak istniejemy w ciągłej błogości przepływu siły Życia.

 

Jabłonie mówią

MĄDROŚCI MIŁOŚCI

Miłość jako żywioł sklejający wszystko ze wszystkim ma specyficzną inteligentną naturę. Przepływają przezeń informacje między istotami. Dwie sklejone miłością istoty żywią się nawzajem informacjami, które je budują, zmieniają, tworzą. Gdy przepływ miłości istnieje, to obie sklejone miłością istoty dążą do lepszej wersji budowania samych siebie poprzez wymianę informacji. Przepływ miłości jest zawsze prawidłowy. Gdy dwie istoty sklejone żywiołem miłości wymieniają między sobą informacje destrukcyjne, to też jest to przebudowywanie samych siebie przez niszczenie tego, co w nich destrukcyjne. Gdy to co negatywne rozpadnie się w nich, to tworzy podstawę do budowania siebie w nowej lepszej wersji.

 

Jedzenie jest miłością.
Gdy człowiek zje owoc z drzewa to wbudowuje w swoją strukturę fizyczną pole informacyjne ciała zjedzonej istoty.
Gdy owoc z drzewa pozwoli się zjeść człowiekowi, to łączy się z jego polem informacyjnym i wbudowuje w nie.
Gdy myśliwy upoluje dzika i zjada jego ciało, to wbudowuje w swoją strukturę fizyczną cząstki zjedzonej istoty.
Gdy dzik pozwoli się spożyć myśliwemu, to wbudowuje swoją strukturę informacyjną w ciało myśliwego.
Jest to relacja wzajemna. Ludzie jedząc, łączą się z polem informacyjnym planety Ziemia, na której istnieją. W ten sposób są z nią w relacji miłości. Mogą odejść z Ziemi dopiero, gdy nasycą się wszystkimi informacjami, które ona ma im do przekazania. Ona jest ich matką, nasycającą ich ciała kompletem istotnych informacji, które zabiorą ze sobą do dalszego życia. Pozwala im odchodzić dopiero, gdy są gotowi do poznawania życia w Kosmosie w wyższych wymiarach, gdy do tego dojrzeją. Jej miłość nie pozwala im odejść, póki nie przejdą kompletnego procesu dojrzewania. Jej miłość pozwala odejść dopiero, gdy są na to gotowi, gdy uzyskali pełne pole informacyjne do samodzielnego istnienia.

W ludzkiej cywilizacji istnieją związki rodzinne. Służą one do wymiany informacji. Można wyjść bezpiecznie z przestrzeni rodziny dopiero, gdy wszystkie informacje z pola miłości między istotami przepłyną na wszystkich poziomach barw tęczy. Pozostaje wtedy złota nić miłości, która jest bezmiernie elastyczna.
Przez tę nić przepływa już tylko czysta, jasna energia życia.

Gdy istnieją związki raniące serce – to tylko informacja o tym, że jakaś bolesna cząstka w was chce zaistnieć w waszej świadomości. Gdy zaistnieje, to znikają bez śladu wszelkie rany i blizny serc. Rozpuszczają się w samoświadomości. Gdy między istotami istnieje złota nić miłości, to nie ma znaczenia odległość ani czas, nie mają znaczenia formy i role, które gracie. Jej bezmierna rozciągliwość pozwala wam odnaleźć się w całym kosmosie.

c.d. ROZMOWY Z DRZEWAMI część 1, przewodnik

 

 


Weronika Dąbrowska

Nie jestem szamanką. Raczej mogę o sobie powiedzieć :Baba wiedźma czyli kobieta, która wie, a wiedzę mam popartą gruntownym kierunkowym  wykształceniem. Pogłębianie wiedzy to moja pasja. Ponieważ jednak mało mi było tej wiedzy w książkach, i na studiach, zaczęłam ją pogłębiać także w przestrzeniach alternatywnych. Z wykształcenia formalnego jestem architektką –urbanistką, praktykiem,  ze specjalizacją dodatkową w projektowaniu ogrodów. Nieformalnie, na poziomie pasji zgłębiam wiedzę o ludzkiej świadomości, kulturze i sztuce, a także wiedzę nieformalną o budowie i strukturze wszechświata. Prostota tej wiedzy mnie zadziwia i zachwyca. Robię eksperymentalne warsztaty z komunikacji z istotami z innych przestrzeni i wymiarów, podróże ponad i poza czasem. Mam w planie 34 książki na ten temat. Ostatnio powstały książki o komunikacji z Drzewami i światem roślin. Jest to prastara wiedza, którą miały jeszcze nasze prababki. Wiedza o terapeutycznej roli jaką dla ludzi ma świat roślin. Wiedza , która pozwalała naszym przodkiniom uzdrawiać  siebie i swoje rodziny, zanim zaistniała medycyna klasyczna czyli alopatyczna. Opowiem wam zatem o tym, jak korzystać z mocy Drzew, by żyć zdrowo i szczęśliwie.

Zajmuję się też malarstwem wizyjnym, które uruchamia w nas naturalną kreatywność, poprzez pozbycie się lęku przed własną twórczą mocą. Jest to narzędzie uruchamiające tę moc.

Kim są Drzewa? Drzewa są takimi samymi istotami jak my, tylko mają inne ciała fizyczne. Nie są antropomorficzne, nie mają ludzkich oczu w kształcie oczu i uszu w kształcie uszu, nie mają ust. Mają za to czułe wodne serca. Świadome i piękne. Mają dusze. Mają mózgi, które są splątanymi nićmi grzybni korzeniami, pod naszymi stopami. Mają oczy –odbierające barwne wibracje światła liście. Mają uszy- korę pofałdowaną jak małżowiny uszne ludzi.  Wychowują swoje dzieci, małe drzewiątka, kochają i opiekują się swoimi rodzinami. Są cywilizacją duchową występującą na płaszczyźnie fizycznej. W przeciwieństwie do ludzi nie kreują rzeczywistości. Mają za to moc obserwowania jej i komentowania. Połączone nicią światła, jak światłowodem z centrum Ziemi i Słońcem, przechowują w sobie prastarą wiedzę istot pradawnych.

Gdy nauczymy się z nimi rozmawiać, możemy wraz z nimi obserwować wszystko co dzieje się wokół nas, z góry, z boku i z wewnątrz, przed i poza czasem. Możemy poznawać przeszłość i przyszłość oraz kontaktować się z naszymi przodkami. Każdy gatunek Drzew ma trochę inne zainteresowania i pasje kolekcjonerskie, uzdrowicielskie. Dlatego opisuję dla was różne gatunki Drzew, wraz z ich zainteresowaniami i mocami uzdrawiania ludzi.

Metody na rozmowy z Drzewami opisałam w książce „Rozmowy z Drzewami”. Zapewniam, że jest to łatwe , proste i dostępne każdemu kto tego pragnie. Ta wiedza jest w nas, wystarczy ją sobie przypomnieć.

 

KONTAKT Z WERONIKĄ:  FB

GDZIE MOŻNA KUPIĆ KSIĄŻKĘ: LUBIMY CZYTAĆ

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany