Pytanie: Czy każdy facet zdradza? I z jakich powodów faceci zdradzają?


Piotr opowiada: Nie, nie każdy facet zdradza !

W większości wypadków mężczyźni opowiadają o swoich podbojach miłosnych w gronie kumpli. To taki nasz męski sposób na zajęcie najwyższego miejsca w hierarchii, potrzeba bycia najlepszym. Ilość potencjalnych kochanek świadczy o naszej męskości… jednak zwykle to historie wyssane z palca. Oczywiście zdarzają się notoryczni babiarze, ale zapewniam Cię, że są w mniejszości. Wśród kobiet też są swingerki i seksoholiczki.

[cycloneslider id=”do-zdrady”]

Większość facetów wchodząc w relację po prostu się zakochuje i tworzy realny związek, a przebywanie w kilku związkach na raz nie jest niczym łatwym i stwarza jedynie problemy. Na pewno zdarzają się tacy, których to kręci i daje im dobrą zabawę, jednak prędzej czy później źle się to kończy i na pewno  jest regułą. Jeżeli facet dostaje od swojej kobiety to czego potrzebuje, nie ma potrzeby dokonywania kolejnych podbojów i nawet jeśli czasem ma „kosmate” myśli – są to tylko myśli, nic więcej. Ty na pewno też czasem fantazjujesz…

Reasumując powiem Ci, że każdy normalny facet, jeśli ma normalną dziewczynę  i potrafią dać sobie na wzajem to, czego potrzebują, męska zdrada jest tylko krążącą opowieścią, mitem… niczym więcej.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany