Niecierpliwymi dłońmi rozpinał guziki jej bluzki. Jej oddech coraz bardziej przyspieszał. Piersi unosiły się. Delikatne palce mężczyzny przyprawiały ją o dreszcze. Przesuwał nimi po jej ciele, sprawiając, że przestawała myśleć. Teraz tylko czuła. Była czuciem. Stała półnaga, kiedy przed nią ukląkł. Przymknęła oczy. Poczuła jego mocne uda, przytrzymujące ją w silnym, nieustępliwym uścisku i usta na swoich piersiach.

Namiętny szept. Dwa rozpalone ciała. Dwa miarowe, gorące oddechy. Jego potężna sylwetka unosiła się i opadała zdecydowanymi ruchami, przykrywając jej drobne, kobiece ciało. Wędrował dłońmi po aksamicie jej skóry. Odgarniał włosy z jej twarzy.

Potem mocno przytulił.

– Nie wypuszczę Cię – wyszeptał, jeszcze mocniej tuląc ją do siebie.

*

Ona nie mogła uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Ona – dojrzała kobieta, matka dzieci, właśnie kochała się z mężczyzną, którego poznała kilka godzin wcześniej. Miała 48 lat. Całe życie czekała na taką namiętność.

On trzymał w ramionach jej drobne ciało i nie mógł w to uwierzyć. Miał 47 lat, dorosłą córkę i syna. Całe życie czekał na taką chwilę.

– Jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką trzymałem kiedykolwiek w ramionach – powtarzał.

*

Sięgnął po telefon i napisał SMS-a.

Usłyszała dźwięk SMS-a. Przeczytała: „To musi mieć kontynuację”.

*

Ona zerwała ostatecznie nici złudzenia na naprawienie relacji z ojcem swoich dzieci. Kiedy tamten mężczyzna był przy niej, pierwszy raz w życiu poczuła, że stoi na dwóch nogach.

Matka jego syna wróciła z delegacji. Długo nie potrafił sobie tego poukładać. Łączyło ich dziecko i oczekiwania rodziny, ale nie potrafił zapomnieć o kobiecie przy której, po raz pierwszy w życiu, czuł się wypełniony.

*

Czy jesteśmy w stanie przewidzieć, jak silną namiętnością zapałamy do człowieka poznanego kilka godzin wcześniej?

Co zrobić ze swoim życiem, kiedy w dojrzałym wieku, niosąc bagaż doświadczeń i odpowiedzialności, spotyka nas coś tak silnego?

Czy to spotkało ich nie w porę…?


Kasia prowadzi sesje indywidualne z rozwoju osobistego i warsztaty o relacjach dla kobiet, jak i mężczyzn.

Jeśli czujesz potrzebę zmiany w swoim życiu skontaktuj się z Kasią przez naszą redakcję: redakcja@tebaby.pl

O Autorze

ROZWÓJ OSOBISTY

Coach i mówca motywacyjny. Felietonistka, autorka książki „Ta, która idzie”, współautorka książki "Skazane. Historie prawdziwe". Rozważa relacje międzyludzkie i ich wpływ na osiąganie celów. Kobieta uśmiechnięta i kochająca. Jej pasją jest wspieranie innych, poprzez pracę z nimi na drodze rozwoju osobistego.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany