Kiedy zdała maturę, wreszcie odeszła z domu, w którym dłużej nie chciała już być. Uciekła w ramiona swojego pierwszego chłopaka, który został jej mężem. Wtedy nie wiedziała, że szuka Jego ramion.

*

Kiedy odchowała dzieci,  nareszcie odeszła od męża, z którym dłużej nie chciała być. Uciekła w ramiona mężczyzny, który obudził jej seksualność. Nadal nie wiedziała, że szuka Jego ramion.

 *

Kiedy dostrzegła, że seksualność w związku to za mało, odeszła od mężczyzny, z którym dłużej nie chciała być. Uciekła w ramiona mężczyzny, który nazywał ją ideałem, troszczył się o nią, tulił w ramionach, chciał nosić na rękach. Była pewna, że to właśnie te ramiona, których zawsze szukała. Odszedł nieoczekiwanie.

Tym razem nie było mężczyzny, w ramiona którego mogłaby uciec. Rozejrzała się wokół. Stała sama.

*

Wtedy zrozumiała, że przez całe życie szukała Jego ramion. Stanęła przed starszym mężczyzną o białych włosach: „Tato, spójrz na mnie. Tato, przytul mnie, proszę. Całe życie szukałam Twoich ramion”.

*

Kiedy mała dziewczynka utuliła się w ramionach ojca, kobieta mogła wyjść na spotkanie mężczyzny.

*

Kobiety, których ojciec nie nosił na rękach i nie tulił w swych silnych ramionach, szukają tego w kolejnych mężczyznach.

Utulona w ramionach ojca dziewczynka, staje się kobietą gotową na spotkanie z mężczyzną.

O Autorze

ROZWÓJ OSOBISTY

Coach i mówca motywacyjny. Felietonistka, autorka książki „Ta, która idzie”, współautorka książki "Skazane. Historie prawdziwe". Rozważa relacje międzyludzkie i ich wpływ na osiąganie celów. Kobieta uśmiechnięta i kochająca. Jej pasją jest wspieranie innych, poprzez pracę z nimi na drodze rozwoju osobistego.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany