Co nowego w kraju i za granicą?

Hot tematy!

Wiedziałyście o tym?

Co myślicie?

Piszcie.

 

#1 Primark w Polsce

Znana sieciówka pojawi się w Polsce. Primark ma otworzyć  cztery sklepy zlokalizowane w Warszawie i Krakowie. Do tej pory sklepy znajdowały się głównie na terenie Europy Zachodniej. Czy Primark będzie dużą konkurencją dla innych sieciówek? Fani sklepu cieszą się, że wreszcie wkracza do Polski.

 

#2 Ciemnoskóra miss Wielkiej Brytanii

Po raz pierwszy od pierwszej edycji wyborów Miss Universe w Wielkiej Brytanii wygrała ciemnoskóra kobieta. Dee-Ann Kentish-Rogers została tegoroczną zwyciężczynią. Rok wcześniej zdobyła tytuł Miss Anguilla, małej wyspy na Morzu Karaibskim, a teraz będzie reprezentować wielka Brytanię w międzynarodowym konkursie Miss Universe.

 

 

#3 #BodyShamingIsForLoser

Chiara Ferragni oskarża włoską gazetę o „body shaming” i uruchamia hasztag #BodyShamingIsForLoser. Po publikacji zdjęć z pobytu na Ibizie, gdzie spędzała wieczór panieński z najbliższymi koleżankami, włoska gazeta nazwała jej przyjaciółki „okrągłymi i szczęśliwymi”. Chiara szybko stanęła w obronie przyjaciółek i wszystkich kobiet.

 

 

 

Co o tym myślicie?

 

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany