W Appstore i Google Play zadebiutowała aplikacja popularnego portalu Moment.pl.

Pozwala ona rezerwować wizyty w najlepszych salonach fryzjerskich, kosmetycznych
i SPA, a także u fizjoterapeutów, dietetyków, trenerów personalnych czy tatuażystów. Teraz do profesjonalistów z branży hair & beauty można umawiać się w dowolnym miejscu i czasie.

Nieograniczony dostęp do topowych salonów urody stał się możliwy dzięki Moment.pl.

Kilka miesięcy po debiucie portalu powstała aplikacja mobilna, w której użytkownicy mogą wybierać spośród 200 tysięcy usług, dostępnych w 1000 najlepszych salonach kosmetycznych, fryzjerskich i SPA. Aplikacja rekomendowana jest przez najlepszych specjalistów z branży hair & beauty. Polecają ją m.in. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt – duet najbardziej znanych polskich stylistów fryzur.

Innowacyjne rozwiązanie

Korzystanie z aplikacji jest niezwykle proste i pozwala zaoszczędzić czas poświęcany dotąd na wertowanie kalendarza i rozmowy telefoniczne. Dodatkowo, dzięki synchronizacji z najpopularniejszym na rynku oprogramowaniem dla salonów – Versum, Moment.pl zapewnia możliwość rezerwacji w czasie rzeczywistym. W kwietniu br. – podczas 35. Międzynarodowych Targów Kosmetologicznych LNE w Krakowie – Moment.pl został nagrodzony tytułem “Innowacja LNE”.

Obecnie system Versum, na którym oparta jest aplikacja oraz Moment.pl, obsługują 1,5 mln rezerwacji miesięcznie.

Zaufane salony

Dzięki systemowi wiarygodnych komentarzy, aplikacja daje możliwość sprawdzenia reputacji każdego z salonów.

– Znalezienie profesjonalistów w branży beauty nie jest proste. Dlatego tak przydatną funkcją są właśnie komentarze w aplikacji Moment.pl. Dodawane tylko po zrealizowanej wizycie, stanowią cenne źródło opinii o salonach

– mówi Tomasz Schmidt, współwłaściciel renomowanej Akademii Wierzbicki & Schmidt.

Mobilna propozycja z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie proste i przejrzyste rozwiązania. Pokocha ją każdy, kto nie ma czasu lub nie lubi dzwonić, czy też wertować kalendarza w nerwowych próbach pogodzenia terminów proponowanych telefonicznie przez konsultanta z własnym grafikiem.

Jak działa aplikacja?

Aplikacja Moment.pl jest bardzo łatwa w obsłudze i ma przyjazny interfejs. Wystarczy pobrać ją z App Store lub Google Play i zainstalować na smartfonie. Rezerwacja dokonywana jest w czterech prostych krokach.

1. Znajdź salon

W pierwszym etapie należy podać miasto i poszukiwaną usługę, a aplikacja natychmiast wyświetla listę najlepszych salonów z daną ofertą w okolicy.

2. Przeglądaj opinie i usługi

Krok drugi to zapoznanie się z ofertami salonów, a także z komentarzami na ich temat – dodanymi przez użytkowników, którzy skorzystali już z oferowanych przez nie usług.

3. Zarezerwuj dogodny termin

Gdy użytkownik wyszuka już odpowiadający mu salon, przychodzi pora na dokonanie rezerwacji. Składa się ona z dwóch etapów: wskazania pracownika, który ma wykonać zamawianą usługę oraz wyboru terminu – spośród dostępnych w aplikacji.

Dokonanie rezerwacji jest możliwe po założeniu konta: przy użyciu adresu e-mail lub poprzez logowanie do Facebooka. Obowiązkowe jest również podanie numeru telefonu. Konto w Moment.pl pozwala także na łatwe odwołanie lub przełożenie wizyty – wystarczy do tego jedno kliknięcie.

4. Zrealizuj swoją wizytę

Ostatnim etapem jest realizacja rezerwacji. Aplikacja przypomni użytkownikowi o nadchodzącym terminie poprzez wiadomość SMS lub e-mail. Po zakończonej wizycie klient będzie miał możliwość wystawienia opinii na jej temat.

Funkcje aplikacji Moment.pl:

  • Internetowa rezerwacja wizyt w czasie rzeczywistym.
  • Baza topowych salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA z całej Polski.
  • Filtrowanie salonów według usług, miast, oceny.
  • System wiarygodnych komentarzy (wystawianych tylko po zrealizowanej wizycie).
  • Historia zrealizowanych wizyt.
  • Możliwość zapisywania ulubionych miejsc.
  • Przypomnienia SMS lub e-mail przed planowaną wizytą.
  • Wirtualna wizytówka salonów.

Warto wspomnieć, że Moment.pl to także portal dostępny w sieci. Tak jak aplikacja, służy przede wszystkim do wyszukiwania renomowanych firm z branży hair & beauty i dokonywania rezerwacji. To także ogromna baza specjalistycznej wiedzy. W obrębie portalu działa blog z poradami ekspertów z branży.

Aby wygodnie przeglądać i rezerwować wolne terminy u ulubionych specjalistów, wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację lub skorzystać z portalu Moment.pl. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS.

Portal dostępny jest pod adresem: https://www.moment.pl/.

Aplikację Moment.pl można pobrać z:

GooglePlay: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.moment.mobile

AppStore: https://itunes.apple.com/pl/app/moment-pl-rezerwuj-wizyty-online/id1216730250?mt=8

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany