Mężczyźni chcą być nie tylko z pięknymi  kobietami, ale również z błyskotliwymi! W czym więc problem? Chcesz Babo zaimponować ilorazem inteligencji? Ależ proszę bardzo! Zrób się na bóstwo i stań się gotowa na nowe doznania. Swojego intelektu nie będziesz tutaj mierzyć bogatym doświadczeniem erotycznym czy ilością kochanków. Pokaż partnerowi, że jesteś gotowa na poznanie Jego, a on jest gotowy uczyć się Ciebie. Dziś studiujemy czerpanie satysfakcji z życia intymnego na zupełnie innym poziomie.

 

Co to jest  Inteligencja Seksualna?

To uznanie seksualności jako integralnej części osobowości. To zespół cech, które pozwalają nam zrozumiale rozwijać swoje potrzeby oraz tym samym budować świadome relacje w życiu seksualnym. Nie gra tu roli wyłączne skupienie się na odczuwaniu przyjemności czy opracowywaniu technik jej doznawania.

 

Jak się SQ mierzy?

Inteligencja Seksualna nie ma ustanowionych progów, ale tak jak każda inteligencja, pozwala nam rozwiązywać, przewidywać problemy i uczyć się nowych rzeczy. Tylko w tym przypadku bardziej sexy rzeczy. Wszyscy rodzimy się z różnym poziomem SQ i sęk w tym, by z niego umiejętnie korzystać. Warto zacząć korzystać świadomie z seksu i nie przestawać kształcić się czy zdobywać wiedzę
o seksie.

 

Kto ma najwyższe SQ?

Okazuje się, że najwyższy poziom osiągają osoby będące w stałych związkach. Tylko im musi się chcieć… rozwijać. Rozwijanie się jest kluczem do osiągnięcia najwyższej satysfakcji z życia seksualnego. Powtórzę więc… Inteligencja Seksualna jest zbiorem empatii, komunikacji oraz kreatywności, a są to nieodłączne i potrzebne elementy w świadomych związkach.

Dlaczego w tym przypadku odsuwamy na bok przelotne relacje erotyczne? One nie skupiają się na rozwijaniu, są tylko tu i teraz. Powtarzają jedynie początkowy schemat, czyli zakochanie i całą fascynację związaną z tym etapem. A tu chodzi o poszukiwanie! Tak jak szukamy celu życiowego, tak też szukajmy i odnajdujmy swoje pragnienia. Sięgajmy głębiej, a nie tylko chwilowo dotykamy powierzchniowej warstwy rozkoszy.

Jak być sexy inteligentną?

Pozwolę wyszczególnić proste, oczywiste typy:

– poznaj siebie, dowiedz się co sprawia Tobie przyjemność, a co nie;

– poczuj swoje ciało jako swoją nieodłączną część, nie wstydź się go;

– bądź asertywna, nie chcesz – mówisz „NIE’’, chcesz – mówisz o tym otwarcie bez trudności;

– podejmuj aktywne rozmowy ze swoim partnerem na  temat życia seksualnego;

– ucz się swojego partnera, interpretuj jego ruchy, pytaj czy dobrze je rozumiesz, dowiaduj się cały czas co mu sprawia przyjemność, a co nie – ludzie się zmieniają;

– rozwijaj się, czytaj to co Cię zainteresowało. Nie musisz od razu tego próbować, ale wiedza pomaga nam być pewnym siebie, a to pozwoli ci urozmaicić seks. A nuż dowiesz się czegoś innego i praktycznego!

CZYTAJ:

 

Więc jeśli chcesz być piękna, załóż piękną bieliznę. Jeśli chcesz być inteligentna bądź świadoma tej bielizny i ucz się o niej… Nie no, bez przesady, nie będziemy szyć.

 

Baw się Babo, razem z partnerem, świadomie i przyjemnie.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany