Dziś przedstawiam Wam, Kochane Baby, stylizację ukierunkowaną szczególnie na wygodę. Możemy ubrać się w najpiękniejsze/najmodniejsze fasony, ale jeśli nie będzie nam wygodnie to jaki jest sens noszenia danych rzeczy?

Nie będzie ani komfortowo fizycznie, ani przyjemnie psychicznie. Dlatego nie obawiajmy się sięgania po wygodne rzeczy, z nich też da się stworzyć świetne stylizacje!

Tym razem postawiłam na jasne odcienie, tak dla kontrastu z ponurą ostatnio aurą za oknem. Sznurowane tenisówki oszczędzą nam odcisków od butów na podwyższeniu, tym bardziej, że Wasze stopy zrobiły już wiele kilometrów i warto o nie zadbać nie narażając na nowe otarcia.

Do tego joggersy – czyli świetny zamiennik dla sportowych dresów, a jednocześnie mała ucieczka od jeansów.

Bluza dostępna jest w różnych kolorach, dlatego każda z Was wybrać coś dla siebie. Podałam propozycję kurtki, ale polecam także zajrzeć do postu, w którym zrobiłam przegląd kurtek i płaszczy na ten sezon, z pewnością dopasujecie coś jeszcze

Najlepsze na koniec…. Zastanawiacie się pewnie ,,a gdzie schowam wszystkie potrzebne rzeczy?’’ Przychodzę do Was z odpowiedzią: W PLECAKU! Tym razem wybrałam minimalistyczny krój – sprawdzi się w codziennych sytuacjach, komfortowy w noszeniu, bardzo poręczny.

Ja swój już noszę, teraz pora na Was!

hmprod2

Bluza H&M – 59,90 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www2.hm.com)

hmprod

Joggersy H&M – 139,90 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www2.hm.com)

8073225704_6_1_1

Kurtka ZARA – 279 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www.zara.com)

PW963-39X

Szal MOHITO – 49,99 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www.mohito.com)

press.bershka.com

Plecak BERSHKA – 69,90 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www.bershka.com)

visualizar

Buty BERSHKA – 89,90 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www.bershka.com)

Pisała dla Was: Kasia Dąbrowska

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany