Każda z nas, chociaż raz w życiu, marzyła o wakacyjnej miłości. Czy to będąc nastolatką czy już dojrzałą kobietą. Każda z nas chciała przeżyć przygodę życia z przystojnym, opalonym i obcym facetem.

Bo każda z nas ma jakieś fantazje i marzenia, niekoniecznie nie do spełnienia! Nieważne- morze, góry czy mazury (jak już marzyć to marzyć – nawet i ciepłe kraje!), bo jak to mawiają, nieważne gdzie, ważne z kim!

Często jadąc na wakacje (oczywiście będąc singlem) myślimy o tym, by kogoś poznać. Rada ode mnie – pakując do walizki stroje kąpielowe, okulary, filtry i cały pozostały bagaż, nie zapomnijcie o… ROZSĄDKU!

Przede wszystkim zastanówcie się, czy jadąc na wakacje, szukacie miłości życia czy chcecie przeżyć wakacyjny romans. Nie przeczę, że jedno może wiązać się z drugim, bo i takie przypadki się zdarzają, ale nie każdy facet myśli o tym, by z wakacji, oprócz muszelek, przywieźć bursztyn w postaci towarzyszki życia… 😉

Jeżeli poznacie już boskiego Posejdona i również wpadniecie mu w oko, nie bójcie się flirtu! Lepiej żałować, że zrobiło się coś nie tak, niż że nie zrobiło się nic! Kiedy rozmowa zacznie się już kleić, złapiecie wspólny język (dosłownie i w przenośni!) i zacznie robić się coraz bardziej gorąco, zadajcie sobie jeszcze raz pytanie : wakacyjny romans czy miłość życia? Od tego, jak sobie na nie w tym momencie odpowiecie, będzie bardzo wiele zależało.

Kobiety zawsze w jakiś sposób przywiązują się do faceta. By pójść z nim do łóżka, u większości z nas, musi pojawić się coś więcej niż tylko fizyczność. Natomiast mężczyźni, postrzegają bardzo często seks jako zbliżenie ciał, niekoniecznie dusz. Warto mieć to na uwadze.

Jeśli zdecydujecie się na wakacyjne szaleństwo, pamiętajcie o podstawowych zasadach:

  1. Zabezpieczenie – Zadbajcie o siebie! Wakacje nie są odstępstwem od tej reguły! Nawet jeśli Posejdon jest nieziemsko przystojny…
  2. Dowiedzcie się o Posejdonie podstawowych danych- wiem, imię już znacie… Ale nazwisko, wiek, skąd jest, numer teflonu – cokolwiek! Może będziecie chciały go odnaleźć i kontynuować wakacyjną znajomość, a nawet nie będziecie wiedziały z kim.
  3. Zawsze, ale to zawsze! Jeżeli odchodzicie z Posejdonem w inne miejsce, poinformujcie o tym przyjaciółkę czy znajomych, z którymi jesteście (tak na wszelki wypadek), co by się nie martwili i w razie czego wiedzieli gdzie szukać.
  4. Bawcie się i korzystajcie! Z głową oczywiście

… a jeśli po jakimś czasie Posejdon okaże się tą BIG LOVE, to koniecznie dajcie mi znać. 😉

Pisała dla Was: Ula Tomczuk

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany