Topola czarna – Sokora (Populus nigra)

 

Energia drzewa: męska/kobieca

Żywioł: ziemia.

Zainteresowania: oczyszczanie rzeczywistości z cierpienia.

Rola: lekarz chirurg.

Specjalizacja uzdrawiania: topole czarne należą do drzew silnie oczyszczających, należących do rodziny wierzbowatych.Oczyszczają, aż do stanu odebrania całej energii życia istocie . Kontakt z promieniem informacyjnym Źródła, którym opiekują się topole czarne, pozwala oczyścić się ze wszystkiego, co nie służy życiu. Według mitologii to drzewo rosnące w Hadesie po stronie zmarłych. Zajmuje się energią rozpadu tego, co należy rozłożyć.

 

Kontakt z topolą jest polecany osobom chorym na nowotwory, nadciśnienie, skąpcom i ludziom, którym trudno wyzwolić się z nałogów. Pomagają pozbyć się tego co niepotrzebne, co życiu nie służy. Wspiera także informatyków pracujących w smogu elektromagnetycznym, zabierając z ich pola energetycznego wszystko, co chore.Drzewo bardzo mocne, o intencji oczyszczania świata. Pozwalając pojąć najwyższą prawdę istnienia, pomaga też odnaleźć prawdziwą miłość i przyjaźń. Leczy z samotności, ucząc zrozumienia i jasnego spojrzenia na drugiego człowieka. Ma bardzo intensywny kontakt z ziemią, dlatego też może odbierać więcej energii życiowej niż jej dawać. Kontakt z nią pozwala na oczyszczenie wszystkich komórek ciała ze smogu energetycznego, zaburzeń energii wynikających z pracy przy komputerze.

 

 

Odbiera też energię bakteriom w ciele człowieka – dlatego leczy stany zapalne i choroby wynikające z nadmiaru skumulowanej energii.

Zapobiega wylewom, obniża ciśnienie. Terapeutycznie – warto oddać topoli, co destrukcyjne i oddalić się po pobranie energii ładującej do innego drzewa. Zbyt długi kontakt z tym potężnym drzewem może prowadzić do zaburzeń energetycznych.

Topole bywają krótkowieczne, gdyż pobierają z przestrzeni dużo toksycznej energii. Warto je sadzić na ruinach spalonych miast, ponieważ szybko czyszczą teren z cierpienia. W spektrum jej zainteresowań jest oczyszczanie świata z destrukcji i o tym nam opowiada.

 

 

TOPOLE MÓWIĄ:

 

Pieniądze i systemy dekonstrukcji rzeczywistości

Kierujcie swoje poznanie ku szlachetnym celom.

Pokazujemy wam nowe ścieżki w życiu.

Ofiary są strażnikami rozwoju swoich katów

 póki trwa wasz cykl życia

w wielu czasach zapominania was samych o sobie.

Na idei pieniądza, która nakręca waszą cywilizację

 jest krew i cierpienie wielu milionów żołnierzy

we wszystkich czasach i wszystkich pokoleniach.

Posiadanie pieniędzy powoduje w was zamykanie serc

 na szlachetne cele, miłość, przyjaźń, radość, odczuwanie.

 Pozwólcie, by przepływały przez wasze życie jak woda.

 Nie zatrzymujcie ich dla siebie,

bo gdy są zatrzymane,

 to jak woda stojąca bez przepływu

 tworzą środowisko dla pasożytów

i energia, którą mają rozpada się.

Kto włada nimi, niech zauważy moment,

 gdy ich energia zabiera mu jego życie.

Otwórzcie swoje serca

na radość bycia, tworzenia, udziału.

Cierpienie to odczuwanie bólu i destrukcji.

Cierpliwość to uniesienie świadomości

 ponad ból i destrukcję,

by zobaczyć przyczyny i skutki

oraz drogę w innym kierunku.

 

***

Wasza rzeczywistość jest pełna ułudy i kodów destrukcji,

które powoli się oczyszczają.

Trudno je definiować, gdy nie żyje się w prawdzie, czyli pradawnej wersji czystej wiedzy bez kodów iluzji.

Pieniądze to iluzja, znacznik przepływu energii, którą można porównać do magicznej różdżki.

Działa ona tak jak myśli i jaką energię ma ten, kto nią włada.

W waszej rzeczywistości jest zbrukana krwią i cierpieniem z racji świadomości tych, którzy w przewadze nią władają.

Jeśli wasze serca są czyste i prawe to macie przyzwolenie duszy, by nią władać tylko gdy czujecie, że nie zabrudzi i nie zniszczy to waszych dusz.

Jeśli, mając świetliste dusze, czujecie w sobie błędy percepcji to nie przyjmujecie chętnie tej władzy, bo wiecie instynktownie, że może zniszczyć wam radość istnienia.

Wasze błędy percepcji to świadomość na poziomie nieświadomym, że kogoś w przeszłości oszukaliście, zdradziliście, że nie dacie sobie rady z nadmiernie mocną i zanieczyszczoną błędami czarodziejską różdżką.

Oczyśćcie się z poczucia winy, nie przez zamiatanie winy pod dywan, tylko przez przyznanie się do niej, zrozumienie, z czego wynikał błąd i wybaczenie sobie i innym.

I dopiero w takiej formie, oddychając pełną piersią wolnego człowieka, dajecie sobie prawo wewnętrzne do władania tą energią.

Pieniądze stają się czystą świetlistą energią, gdy przepływają jako MOC przez serca prawych ludzi. Posiadanie pieniędzy pokazuje prawdę o każdej istocie ludzkiej. Istoty, które mają pozytywne cechy osobowości i otrzymują większą ilość pieniędzy, zaczynają bardziej tymi cechami emanować na rzeczywistość poprzez szczodrość, tworzenie dobrostanu dla siebie i innych, puszczają pieniądze w obieg nie zatrzymując ich dla siebie. Takim istotom warto płacić, bo wytwarzają wokół siebie energię obfitości dla wszystkich.

Szczodrość wywołuje stan multiplikacji energii życiowej.

W przypadku drzew, im ich owoce są smaczniejsze, im zapach milszy, im owocowanie obfitsze, tym częściej ludzie tworzą z nich sady, opiekują się nimi.

Dla tworzenia mocy rodu drzew taka szczodrość jest wynagradzana opieką, dbaniem ze strony ludzi.

Gdy istota ludzka pragnie zatrzymać energię życia dla siebie, tworzy efekt jeziora bez odpływu, które z czasem zamienia się w bagno zatrute resztkami rozkładu.

(mówiła Topola Ganges w Józefowie)

 

c.d. ROZMOWY Z DRZEWAMI część 1, przewodnik

 


 

Weronika Dąbrowska

Nie jestem szamanką. Raczej mogę o sobie powiedzieć :Baba wiedźma czyli kobieta, która wie, a wiedzę mam popartą gruntownym kierunkowym  wykształceniem. Pogłębianie wiedzy to moja pasja. Ponieważ jednak mało mi było tej wiedzy w książkach, i na studiach, zaczęłam ją pogłębiać także w przestrzeniach alternatywnych. Z wykształcenia formalnego jestem architektką –urbanistką, praktykiem,  ze specjalizacją dodatkową w projektowaniu ogrodów. Nieformalnie, na poziomie pasji zgłębiam wiedzę o ludzkiej świadomości, kulturze i sztuce, a także wiedzę nieformalną o budowie i strukturze wszechświata. Prostota tej wiedzy mnie zadziwia i zachwyca. Robię eksperymentalne warsztaty z komunikacji z istotami z innych przestrzeni i wymiarów, podróże ponad i poza czasem. Mam w planie 34 książki na ten temat. Ostatnio powstały książki o komunikacji z Drzewami i światem roślin. Jest to prastara wiedza, którą miały jeszcze nasze prababki. Wiedza o terapeutycznej roli jaką dla ludzi ma świat roślin. Wiedza , która pozwalała naszym przodkiniom uzdrawiać  siebie i swoje rodziny, zanim zaistniała medycyna klasyczna czyli alopatyczna. Opowiem wam zatem o tym, jak korzystać z mocy Drzew, by żyć zdrowo i szczęśliwie.

 

 

Zajmuję się też malarstwem wizyjnym, które uruchamia w nas naturalną kreatywność, poprzez pozbycie się lęku przed własną twórczą mocą. Jest to narzędzie uruchamiające tę moc.

Kim są Drzewa? Drzewa są takimi samymi istotami jak my, tylko mają inne ciała fizyczne. Nie są antropomorficzne, nie mają ludzkich oczu w kształcie oczu i uszu w kształcie uszu, nie mają ust. Mają za to czułe wodne serca. Świadome i piękne. Mają dusze. Mają mózgi, które są splątanymi nićmi grzybni korzeniami, pod naszymi stopami. Mają oczy –odbierające barwne wibracje światła liście. Mają uszy- korę pofałdowaną jak małżowiny uszne ludzi.  Wychowują swoje dzieci, małe drzewiątka, kochają i opiekują się swoimi rodzinami. Są cywilizacją duchową występującą na płaszczyźnie fizycznej. W przeciwieństwie do ludzi nie kreują rzeczywistości. Mają za to moc obserwowania jej i komentowania. Połączone nicią światła, jak światłowodem z centrum Ziemi i Słońcem, przechowują w sobie prastarą wiedzę istot pradawnych.

Gdy nauczymy się z nimi rozmawiać, możemy wraz z nimi obserwować wszystko co dzieje się wokół nas, z góry, z boku i z wewnątrz, przed i poza czasem. Możemy poznawać przeszłość i przyszłość oraz kontaktować się z naszymi przodkami. Każdy gatunek Drzew ma trochę inne zainteresowania i pasje kolekcjonerskie, uzdrowicielskie. Dlatego opisuję dla was różne gatunki Drzew, wraz z ich zainteresowaniami i mocami uzdrawiania ludzi.

Metody na rozmowy z Drzewami opisałam w książce „Rozmowy z Drzewami”. Zapewniam, że jest to łatwe , proste i dostępne każdemu kto tego pragnie. Ta wiedza jest w nas, wystarczy ją sobie przypomnieć.

 

KONTAKT Z WERONIKĄ:  FB

GDZIE MOŻNA KUPIĆ KSIĄŻKĘ: LUBIMY CZYTAĆ

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany