Dzień dziś zaczął się upalnie…

Sierpień, a temperatura jak nad równikiem… 30 stopni.

Założyłam bluzkę kupioną na Bali…

Taką kolorową, cieniutką jak chmurka…

Zawsze, gdy ją wkładam wracają wspomnienia…

Czuję się tak jakbym była tam znowu…

Ten zapach wiatru, zieleń dżungli, siła oceanu…

Wróciłam do pewnego dnia, gdy czwórka przyjaciół wybrała się na wycieczkę przed siebie…

Jechaliśmy w zadumie, w pewnej niezwykłej energii.

Prowadziły nas dusze…

Było w tym wszystkim coś mistycznego, jakaś taka pewność… jestem tu gdzie być mi dziś trzeba…

Jakaś taka jedność w nas samych…

A potem TO miejsce, odkryte tak niespodziewanie…

Ręka duszy wskazała nam drogę…

Założyłam bluzkę i zamknęłam oczy…

Znów byłam na tamtej plaży, przy tamtej skale…

Znów szumiał ocean…

Znów zaśpiewała moja dusza…

Wracaj…

 


Izabela Trędowicz

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, kosmetologiem i …pielęgniarką. Z porywów duszy… jasnowidzem, poetką, podróżnikiem… Uwielbiam zachwycać się życiem i ludzkimi potencjałami, możliwościami, odkrywać jakim to cudem jawi się człowiek. Przez wiele lat gromadziłam doświadczenia, aby jeszcze trafniej umieć rozpoznać to, co jest do uzdrowienia ale i to co do odkrycia najpiękniejszego. Stworzyłam metodę ,,Love life”, która uczy, jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak ,,przyciągać” to czego pragniemy ale i ,,żegnać” już niepotrzebne. Przede wszystkim jednak uczę rozwijać intuicję oraz samodzielność duchową, tak aby, każdy potrafił zaufać sobie i temu co do niego ,,przychodzi” bowiem dla każdego jest tylko jeden ,,Guru”, jeden ,,Mistrz”… ten który patrzy na niego w lustrze!

Uwielbiam radość i lekkość życia, bo to właśnie sprawia, że nic nie stanowi problemu a jedynie… sprawę do załatwienia, punkt wyjścia.

Pomagam odnaleźć swą drogę, tę osobistą i zawodową, bowiem to moja ukochana dusza, wybrała na swój sposób niezwykłą drogę… ,,szlachetnego zarabiania” czyli zarabiania (nie pracy) opartego na zaufaniu do prowadzenia przez naszą nadświadomość. Szlachetnie, bo w zgodności ze sobą, uczciwością, lojalnością, przyjaźnią ale przede wszystkim w oparciu na własnych pomysłach, potencjałach i możliwościach (często nieuświadomionych). Pokazuję, jak generować pomysły, jak iść za energią informacji, która przychodzi. A wszystko to w radości, lekkości i uwielbieniu siebie.

Bo wszystko co naprawdę musisz

To kochać siebie…

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany