Uwaga, temat trudny do przełknięcia, bo oto poniżej przedstawiam Wam fakty, które nie pozostawią suchej nitki przy ejakulacji.

Wytrysk zawiera 5kcal!
Jego objętość waha się między 3, a 5ml – niczym łyżeczka do herbaty!
Większość młodych mężczyzn zamartwia się przez zachowany w pamięci obraz hektolitrów spermy ujrzanej na filmach porno. Naprawdę panom się marzy topienie swoich partnerek? To nie Titanic!
Oczywiście objętość wytrysku może się zmieniać, jest to uzależnione od częstotliwości stosunków seksualnych oraz masturbacji.
Średnia prędkość wytrysku to ok 45km/h
Uczulenie na spermę
Wyobrażacie sobie? Na szczęście jest to alergia na spermę, nie na plemniki, więc nie ma obaw o zajście w ciążę. Jak jednak objawia się to uczulenie?
Otóż zaobserwowanie podrażnienia skóry, wysypki lub bólu przy oddawaniu moczu po kontakcie ze spermą powinno sugerować wybranie się do lekarza.
Porcja spermy może zawierać nawet 500 mln plemników!
Plemniki stanowią tylko 1% nasienia i w tym jednym procencie taka ilość!
Pozostałe 99% to przede wszystkim: witamina C, woda, enzymy, fruktoza, spermina, witamina B12, cynk, potas, wapń, magnez, selen i wiele innych.
Kompleks witamin jak się patrzy.
 
Średnia ilość wytrysków w ciągu życia mężczyzny to ponad 7 tys!
Temperatura otoczenia, a jakość spermy
Jakość nasienia zmienia się wraz z porą roku. Liczba plemników nieznacznie spada w miesiącach letnich, a pozostaje najwyższa w miesiącach zimowych. Dlaczego? Okazuje się, że ekspozycja na działanie słońca zmniejsza produkcję plemników. Nie popadajmy jednak w skrajność, niech panowie z plaż nam nie uciekają.
Marchewka odżywką dla spermy
To ze względu na dużą zawartość karotenoidów, naturalnych przeciwutleniaczy, które mogą zwiększyć wydajność spermy nawet o 8%. Dzięki marchewce w codziennym menu można zwiększyć ilość plemników i poprawić ich jakość. Mężczyźni chcący zostać ojcami powinni sięgać również po pomidory, melony i słodkie ziemniaki.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany