Godzina 17:00, wychodzisz z biura i nagle sms – przyjaciółka namawia Cię na spotkanie. Jeśli w takiej sytuacji Twoją pierwszą myślą byłyby zdania: „Ale jak to? Teraz? Daj mi dwie godziny i jestem gotowa!” – ten post jest dla Ciebie!

Zapewniam Cię, że wcale nie potrzebujesz tych 2 godzin, wystarczy Ci 15 min. I kilka niezbędnych produktów, by poprawić swój wygląd po pracy.

Suchy szampon

Rozpuść włosy upięte w oficjalny kok i spryskaj je u nasady suchym szamponem. Oprócz tego, że dodasz im świeżości, uniesiesz od nasady i spowodujesz, że będą pięknie pachniały. Suchy szampon możesz znaleźć w drogeriach w wersji miniaturowej, idealnej do torebki!

Bubułki matujące

Jeżeli czujesz, że Twój fluid nie wygląda już tak świeżo, zanim przypudrujesz twarz, użyj bibułek matujących. Delikatnie zmatowisz skórę, a jednocześnie zbierzesz wydzielające się sebum. Być może już puder matujący nie będzie Ci zupełnie potrzebny.

PS Zaoszczędzisz miejsca w kosmetyczce. 😀

Perfumy

Nie do końca wygodnym pomysłem jest noszenie perfum w torebce, dlatego idealną alternatywą są małe poręczne perfumy w kulce. Idealne do takich sytuacji jak te, kiedy potrzebujesz odświeżenia zaraz po pracy. Kolejny produkt, który nie zajmie Ci dużo miejsca w kosmetyczce.

Czerwona szminka

Ostatni krok to podkreślenie ust czerwoną szminką! Ten jeden ruch zmieni Twój cały makijaż i sprawi, że z codziennego look’u przejdziesz w wieczorową wersję swojego makijażu.

A jakie są Wasze pomysły, jak , w zaledwie 15 min zmienić swój makijaż na bardziej wieczorowy? Czekam na Wasze propozycje!

O Autorze

AUTOR DZIAŁU URODA

Studiuje, pracuje i aktywnie działa w organizacji studenckiej. Rodowita Grajewianka, od 3 lat mieszkająca w Warszawie. W ciągłym biegu, bo nie lubi tracić czasu, chociaż wieczory w domu z książką lub polską muzyką należą do jej ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany