# 60-letnia królowa!

Ma na swoim koncie liczne przeboje, role filmowe, a także dużo skandali. Przez lata wielokrotnie zmieniała swój wizerunek. Królowa popu i ikona mody, Madonna, skończyła 60 lat.

# Rewolucje, nie tylko w kuchni

Przeprowadza rewolucje w kuchniach całego kraju, a kiedyś przeprowadziła ją na swojej głowie. Magda Gessler opublikowała zdjęcie, na którym ma proste włosy! Bardzo duża różnica. Czy jeszcze kiedyś wróci do starej fryzury?

# Fenty Beauty już niedługo u nas!

Długo na to czekano i w końcu stało się. Seria produktów do makijażu od Rihanny wreszcie pojawia się w Polsce. Już od 7 września będzie można nabyć je w perfumeriach Sephora.

 

#  Dunkin’ Donuts wycofuje się z Polski

Przykra wiadomość dla fanów amerykańskich pączków. Dunkin’ Donuts znika z polskiego rynku. Będzie nam ich brakowało. Choć wiadomo, że tradycyjne polskie pączki są najlepsze 🙂

 

 

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany