Święta to czas, kiedy nie ma czasu. Jest tylko pośpiech. W pośpiechu zdajesz sobie sprawę, że jeszcze nie kupiłaś prezentu dla cioci Gosi, że rozmiar choinki jest nagle taki ważny i trzeba znaleźć tą odpowiednią by się nie przewróciła, ale również by dała radę udźwignąć wszystkie przepiękne bombki, które kupiłaś na promocji – też w ostatniej chwili. Gdzie w tym całym bożonarodzeniowym chaosie miejsce na igraszki?

Goście na głowie
Trzeba podkreślić, że najtrudniej w te świąteczne chwile znaleźć czas na seks parom i małżeństwom. Wyjazdy, przyjazdy rodzinne nie pomagają pobyć na osobności z partnerem. Nie każdy też ma ochotę oddać się przyjemnościom z myślą, że za ścianą śpi dziadek Zenek, którego potrafi obudzić nawet najmniejszy szelest.

Swoją drogą baraszkowanie po cichu również może być ekscytujące, ale oczywiście, nie każdemu będzie to odpowiadać. Pozostają tylko kompromisy albo same ciche przytulanki pod kołderką…. Wydaje mi się to dobrą taktyką – tak, nastaw się na przytulanki (dobrze wiemy, że mimo wszystko na samych przytulankach się nie skończy 😉 ).

Zróbcie sobie w końcu wnuka!
Kto najczęściej dopytuje o Twoje relacje seksualne jak nie rodzina? Dopytywanie o związki, nawet podczas życzeń może wywołać napięcia… Wyobraź sobie: pyszne jedzenie, wszyscy schludnie ubrani, aż miło rozkoszować się tym barszczykiem z uszkami. Nawet ości w karpiu tak nie przeszkadzają, aż tu nagle… „Kasieńko, a Ty kiedy z Andrzejem planujesz dzieci?” Jedno pytanie, godzina rozmowy, cały stół je tego karpia jakby zliczał ile faktycznie ma on ości. Może znowu wujek Jacek zmieni perfekcyjnie temat i obędzie się bez zbędnych dyskusji.
Zazwyczaj jednak nie jest tak łatwo. Nawet, jeśli to nie jest Twoja typowa sytuacja rodzinna, to na pewno zasłyszana niejednokrotnie. Rodzinny stół sprzyja nieporozumieniom, a często również kłótniom. Czemu tu się dziwić? Nagle w jednym pomieszczeniu siedzi tyle osobowości i to różnego pokolenia!
Żadne sprzeczki nie nastrajają do seksualnych uniesień… Tym bardziej, gdy cała rodzina pragnie nagle modelować koncepcję Twojego związku.

Na świętach się nie kończy
Zmęczenie daje górę, czuć wzmożone emocje, każdy marzy tylko o odpoczynku, a przecież po to są święta by odpocząć!

A podarunki?  Co dostałaś od faceta? Co on dostał od Ciebie? Jakieś super prezenty? Na pewno. Ale święta się kończą, rodzina wyjeżdża i czasu też nagle trochę więcej… Na co go poświęcić? Może na sprezentowanie sobie chwili spokoju z dozą cielesności?

Psst. Spieszcie się baraszkować pod choinką, bo już niebawem będziecie krzyczeć w blasku fajerwerków witając Nowy Rok.

 

Wszystkim Babom życzę w tę święta mokrego karpia i niezawodnej choinki 😉

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany