Marzyłaś o trójkącie? Planujesz wcielić go w życie? Nawet, jeśli nie, to myślę, że z czystej babskiej ciekawości warto przeczytać to, co mam Ci do przekazania!

Wydaje mi się, że nie warto rozpatrywać trójkąta według preferencji partnerów – heteroseksualnych czy homoseksualnych. Trzecia Osoba wchodząca do łóżka to po prostu trzecia osoba, jakiej orientacji by nie była i do jakiej relacji pary seksualnej by nie wchodziła.

Jak się zabrać?

Zastanów się czy ta fantazja nie jest tylko fantazją. Rzeczywistość znacznie różni się od tego, co można obejrzeć na monitorze. Podejrzewam, że byłaś już w sytuacji, gdy to, co planowałaś odtworzyć prosto z filmu wcale nie dało Ci tyle satysfakcji ile doświadczyłaś podczas jego oglądania. Tak mogło być? Mogło. Tak też może być i teraz.

Jeśli poszukujesz tej dodatkowej osoby razem ze swoim partnerem, może być trudniej. To jednak dużo bardziej ryzykowny krok niż w przypadku trzech singli i powinien być zrealizowany w sposób bardziej odpowiedzialny. Oczywiście, jeśli oboje świntuszycie i temat trójkąta rozpala waszą sypialnię notorycznie to nie ma przeciwwskazań, aby zadziałać w kierunku spełnienia owej fantazji. Warto jednak być świadomym, że nawet otwartą i nastawioną na nowe doznania seksualne parę, takie doświadczenie wcale nie musi szczególnie usatysfakcjonować – przypomnijcie sobie ekscytację przed swoim pierwszym razem. Pełna dozy ciekawości i podniecenia, prawda? A po? Kolejne nowe doświadczenie, które nie odmieniło waszego życia o 180 stopni. Tak właśnie może być i w przypadku trójkąta – brzmi świetnie, a dobrze zaplanowany będzie satysfakcjonujący i przyjemny, lecz nie oczekujmy fajerwerków z kosmosu.

Kim ma być ta Trzecia Osoba?

Najważniejsze:

  • Ta Osoba też jest człowiekiem, który ma swoje preferencje seksualne. Jako para nie możemy traktować tej osoby, jako tylko dodatku, zabawki erotycznej.
  • Musimy się również zastanowić czy to ma być ktoś znajomy? W tym przypadku, powinniśmy mieć na uwadze to, że po takich eksperymentach powrót do codziennych relacji z koleżanką/kolegą może być naprawdę utrudniony!
  • Ktoś obcy wydaje się łatwiejszym rozwiązaniem, ale może być wtedy ciężko znaleźć osobę, która podobałaby się obojgu partnerom i na pewno zajmie to więcej czasu.
  • Sexworker? Najłatwiejsza opcja znalezienia kogoś, kto wpasuje się w nasz temperament, zapewni „profesjonalne” podejście, ale może też być kosztowna. Poza tym brakuje tu elementu „wyzwania” w trakcie poszukiwań.

Znaleźliśmy osobę do trójkąta!

Wybornie, teraz pozostaje spotkać się z nią na kawę… W trójkę. Co? A tak to! Chcesz by ominęła cię możliwość zapoznania się? Powinna to być forma randki nie kończącej się seksem. Macie wtedy wszyscy sposobność, by się upewnić czy wyczuwacie miedzy sobą chemię i czy ta osoba faktycznie Wam, jako parze odpowiada.

Jeśli odpowiedź brzmi „tak” to czas na kluczową rozmowę: o zabezpieczeniach. Dbanie o zdrowie swoje i każdego z partnerów jest kluczowe! 

Nie zapominajmy również o ustaleniu zasad. Wszystko powinno być klarowne i szczegółowo omówione. W szczególności gdzie są granice pary oraz indywidualne każdego z partnerów i Trzeciej Osoby.

Podjęliśmy dojrzałą decyzję o trójkąciku

Nie ma jednak gwarancji, że doświadczymy trójkąta w sposób dojrzały. Cała organizacja może być zarówno podniecająca jak i frustrująca – mimo uzgodnień i planów nigdy nie wiemy jak będzie w rzeczywistości. Pojawić się może niepohamowana zazdrość, żal czy zawiść o to jak Trzecia Osoba wpływa na naszego partnera… Lub jak partner reaguje na pieszczoty tej trzeciej.

To jest poważny sprawdzian dla pary: jak razem współpracują oraz jak osoba spoza związku może wpłynąć na nich samych.

Ważne jest świadome utrzymywanie stabilności w trójkącie. Co trzy głowy, to nie jedna!

Jedna odpowiedź

  1. Damskie Sprawy

    Jak ma być trójkącik 2 kobiety i mężczyzna to najlepiej jak ten mężczyzna kupi sobie popcorn, usiądzie z boku i popatrzy jak wygląda miłość kobieca. A na kolejnym spotkaniu do nich po prostu dołączy 🙂

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany