Gdzie wszyscy to robią? Tam gdzie Ty! Przedstawiam Ci listę najpopularniejszych miejsc na uprawianie seksu.

Na pewno nie raz się uśmiechniesz czytając przedstawione poniżej pozycje, a jeśli nie… No cóż, czas zrobić listę rzeczy do zrobienia, Babo.

Sypialnia rodziców

Na pewno czułaś się dziwnie na rodzicielskim łożu, ale zazwyczaj to najwygodniejsze miejsce w całym domu! I zakazane… A co zakazane jest jeszcze bardziej sprośne oraz przyjemne. Oby tylko w tym czasie nie zadzwoniła mama…

Namiot

Ciemno, cicho… Oby to nie była cisza przed burzą, dopiero Was „pobuja”.

Plaża

Piasek, piasek, piasek i jeszcze raz piasek. Przynajmniej się opalisz. Zmieniaj pozycje, by nie na jednej stronie…

W parku

Na ławce, tylko uważaj, żeby na drugiej nie siedziały panie monitorujące cały przebieg. Nie chcemy przyśpieszyć ich tętna, które mogłoby wywołać nagłą potrzebę wezwania karetki.
Można też na trawie… Natomiast ważne jest, by w tym parku właściciele sprzątali po swoich słodkich pieskach, zwłaszcza tych dużych…

Na blacie w kuchni

Najważniejsze: przed przygotowaniem posiłku albo już po jego zmywaniu. Chyba, że kręci cię tarzanie się w bułce tartej, roztrzepanym jajku i ślizganie się na obierkach po ziemniakach. Nie wspominając o pozostawionych wszędzie nożach…

Przed lustrem

Poczujcie film akcji! Dobra, powaga, na pewno taka forma zabawy przysparza dużo radości i ciekawych doznań.

W lesie

Lepiej to wygląda na filmie niż w praktyce, ale postarajmy się. Spreje na insekty powinny załatwić całą nieprzyjemną stronę sprawy, tylko nie pryskaj się tam, gdzie zaraz będziesz całowana.

W samochodzie

Najwygodniejszy byłby samochód rodzinny, ale podobno maska malucha też jest wystarczająca.

Pod prysznicem

Woda wypłukuje wydzielinę z pochwy, więc warto zaopatrzyć się w lubrykant, ale ten na bazie silikonu – nie zmyje się. Przygotowani przystąpcie do aktu, ale nie namydlajcie się zbyt obficie, co by się nie poślizgnąć lub by piania nie wleciała do oczu. W innym wypadku będziecie wydawać okrzyki niezwiązane z przyjemnością.

W hotelu

Najdroższe z przedstawionych tu rozwiązań, ale chyba najbardziej komfortowe. Czemuż to? Nikt Wam nie wejdzie, nikt nie przerwie! Jak zabrudzicie ręczniki – zaraz przyniosą tuzin następnych. Nic tylko baraszkować i nie umierać.

Uprawiałam seks:

Źródło: http://www.cosmopolitan.com/sex-love/advice/g1344/popular-places-to-have-sex/

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany