Wizerunek to cechy osobowości określone formą, kolorem, strukturą. Wydobyty na zewnątrz, czasami określony tylko jednym mocnym elementem, który jest, jak główna cecha naszego wewnętrznego ja. Jest manifestacją charakteru, naszą flagą, symbolem, lustrzanym odbiciem, na które patrzymy ze spokojem, gdy wszystko co na zewnątrz, ma potwierdzenie z tym, co wewnątrz nas.

Mocny detal w stylizacji, jest jak przenikające na wskroś kobiece spojrzenie, jak słowa, te najbardziej emocjonalne, czasami bardzo subtelne, nieśmiałe, a czasami ostre i konkretne… słowa… mówiące – taka jestem! Bez kompleksów, z odwagą i świadomością, także pokorą, jestem tą dobrą Królową w swoim świecie, a funkcję berła i lustra dla mnie samej, osobiście, pełni jeden wyjątkowy, bardzo mi bliski, intymny wręcz element… kobieca torebka, jako moja tajemnica, wolność, siła i pewność siebie, moje materialne oblicze, mój pierwszy komunikat z otoczeniem… moje Odbicie… REFLECTION BY BATYCKI.


O KOLEKCJI
Inspiracją do stworzenia kolekcji pod wymownym hasłem REFLECTION/ODBICIE stało się oczywiście lustro, które w sposób najbardziej obiektywny prezentuje nasz styl, gust i wizerunek. Nie bójmy się korzystać z mocy lustrzanego odbicia i z prawdy, którą może wyzwolić! Dzięki nim jesteśmy w stanie odnaleźć drogę do własnego stylu, a nawet zmieniać go indywidualnie, dowolną ilość razy. Poprzez odpowiedni dobór ubrań i akcesoriów jesteśmy w stanie sprawować kontrolę nad tym, jak nas odbierają inni.

Kolekcja REFLECTION/ODBICIE na jesień-zimę 2018/19 jest…

Po pierwsze: wyrazista.

Wystarczy jeden-jedyny element w stylizacji, który spowoduje, że otoczenie nas zapamięta i doceni. Nie może być on jednak przypadkowy, zbyt banalny. Nie zmienimy tego: na całym świecie jednym z najbardziej pożądanych dodatków niezmiennie pozostaje damska torebka. I to taka, która współgra z charakterem, współtworzy wizerunek oraz stanie się lustrzanym odbiciem kobiecej osobowości.

Po drugie: perfekcyjnej jakości.

Jakość równa się doskonałość, prawda? Zarówno ta pierwsza, jak i druga objawiają się nienaganną formą. Dla wielu kobiet jakość życia to: komfort, wygoda i luksus. Z torebkami z kolekcji REFLECTION/ODBICIE u boku możemy zacząć realizować te potrzeby w jakże szybki i przyjemny sposób. Istotne jest, aby nasza codzienność też miała wysoką jakość. Wszystkie modele torebek Batycki łączą w sobie piękno, niebanalny design oraz wysoką
funkcjonalność.

 

Po trzecie: indywidualna.

Każda kobieta jest indywidualną osobowością, zbiorem wielu różnych cech. One zaś tworzą jedyny, niepowtarzalny wizerunek, który możemy wyrażać za pomocą oryginalnych akcesoriów. Specjaliści podkreślają, że idealny wizerunek to ten, którego bazą są nasza osobowość i charakter. Na szczęście dzisiaj w cenie jest indywidualizm; warto choć trochę się wyróżniać. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem są torebki, odpowiednio dobrane do okazji, stroju i charakteru. Rzeczy, którymi się otaczamy, powinny być lustrzanym odbiciem naszych potrzeb i marzeń.

 

Po czwarte: różnorodna.

Firma Batycki docenia różnorodność kobiet. Wiemy, że nie ma jednej definicji. piękna. Każda z kobiet określa je na swój własny, indywidualny sposób. Ta, która uwielbia naturę i spokojne życie, wybiera torebki z określonej gamy kolorystycznej, inspirowanej przyrodą. Inna woli styl retro- i takie modele też znajdzie w najnowszej kolekcji. A jeszcze inna kocha fantazyjne, niesztampowe dodatki, więc może zdecydować się na torebki w nieoczywistych, nieco awangardowych kształtach i barwach (kierunek: przyszłość!).

 

Po piąte: bliska natury.

Najbliższy sezon upływa m.in. pod znakiem tęsknoty za spokojem i przestrzenią. Coraz więcej osób pragnie żyć w rytmie „slow life” lub chociaż relaksować się bez pośpiechu, skoro na co dzień mają pęd i tempo. Szeroko pojęty spokój i nieskrępowaną wolność najlepiej odnaleźć w kontakcie z naturą i przyrodą, czyli w tym, co prawdziwe, organiczne, proste (w dobrym tego słowa znaczeniu). W najnowszej kolekcji znajdziecie specjalnie zaprojektowane modele torebek, które stanowią ukłon w stronę natury. One potrafią wtopić się w naturalne tło dzięki swojej kolorystyce i klasycznej formie. Kompozycja perfekcyjna.

 

www.batycki.pl
FB/Batycki
Instagram/Batyckiofficial
Team:
Fotograf: Malwina Sulima
Modelka: Julia Bomba / New Age
Makijaż: Agnieszka Główczyńska
Fryzury: Michał Wawrzeniec
Stylizacja: Maciej Dąbroś
Dyrektor Artystyczny: Rafal Tylicki

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany