Zacznę od tego, że prezenty to przede wszystkim podarunki, które powinny iść prosto z serca, bo właśnie w ten sposób pokazujemy innym, że są dla nas ważni, bez względu na to, czy obdarujemy kogoś na święta Bożego Narodzenia czy nawet na imieniny.

Najcenniejsze i chyba najmilsze są prezenty tzw. spersonalizowane, w które wkładamy część siebie z myślą o kimś. Dzieje się tak, gdy ktoś między wierszami przyznaje się, co mu się podoba, co chciałby dostać, a my – zapamiętując to i realizując prezent – pokazujemy, że chcemy, aby był zadowolony. To piękna motywacja i tego warto się trzymać.

Poniżej przedstawię Wam moje propozycje prezentów świątecznych dla Panów, możecie śmiało się inspirować.

Perfumy

To świetny prezent, często dlatego, że z jakiegoś dziwnego powodu mężczyźni rzadziej sami sobie kupują perfumy. Ale uwaga: warto znać ulubione nuty zapachowe, które stanowią podstawę lub dodatek całego zapachu, dzięki czemu unikniemy nietrafionego prezentu.Książki, albumy, poradniki, e-booki

Czytanie nas rozwija, relaksuje i przenosi w inny wymiar rzeczywistości, w którym możemy dowiedzieć się czegoś nie tylko o świecie, ale i o nas samych. Podaruj mężczyźnie książkę z dziedziny, którą się pasjonuje, a zobaczysz z jakim uśmiechem zabierze się za czytanie. Gatunek nie ma znaczenia, ważne by było to zgodne lub chociaż pokrewne z jego zainteresowaniami.

Portfel

Tak, tak, każdy ze znanych Wam mężczyzn ma portfel. Jednak to nie jest coś wiecznego, niszczy się podczas użytkowania jak każda inna rzecz i warto zadbać o nowy egzemplarz, zanim obecny całkowicie się rozleci. Dobrze aby miał dużo przegródek, miejsc na karty i wizytówki, co pozwoli wszystko idealnie uporządkować. Nie zapomnijcie włożyć do środka pieniążka na szczęście

1 2

O Autorze

AUTOR DZIAŁU MODA

Kobieca jednostka z analitycznym umysłem pełnym sprzeczności. Zafascynowana relacjami interpersonalnymi, muzyką wszelkich gatunków, światem mody, wizażem i kinem. Studiuje życie, czasem filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Nigdy się nie obraża. Typ osobowości: INFP. Niemalże idealnie realizuje założenia zodiakalnej Wagi. Uśmiecha się na widok każdego psa. Nawet tego niewyczesanego.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany