Miranda Kerr, Naomi Camdbell, Kate Moss – są to nazwiska, które kojarzy zapewne każda kobieta. Twarze ich regularnie gościły i goszczą na okładkach takich magazynów jak Harper’s Bazar, Vogue czy L’Officiel.

Czy wiecie jednak, że w magazynach tych nie brakuje wizerunków naszych rodaczek ? Że są bardzo cenione nie tylko na polskim, ale również na światowym rynku modowym? Poznaj twarze pięciu najbardziej rozchwytywanych nazwisk w świecie mody.

Numer 1 – Anja Rubik

Rzeszowianka i najlepsza przyjaciółka dyrektora kreatywnego Ives Sain Laurent, ma na koncie współpracę ze wszystkimi największymi domami mody takimi jak Chanel, Armani, Gucci czy Lanvin. Pojawiła się również kilkukrotnie w siedemnastu międzynarodowych edycjach magazynu Vogue. Jednak to nie koniec jej sukcesów, była bowiem również częstym gościem w Harper’s Bazar , i-D Magazine, Elle oraz wielu innych.

Warto wspomnieć, że Anja jest redaktorką naczelną 25 magazine, pisma, które można nabyć jedynie w wybranych miejscach za dość dużą kwotę – 275 zł. Co roku nie brakuje jej nazwiska w rankingu portalu models.com ,w którym widnieje na liście „Industry Icons” oraz „The Money Girls” obok takich gwiazd jak Alessandra Ambrosio czy Karolina Kurkova. Anja jest nie tylko modelką, ale także silną bizneswoman, która lśni nie mniejszym blaskiem niż Naomi Campbell oraz nie da wejść sobie na głowę nawet samej Annie Wintour.

fot. it.wikipedia.org / Ed Kavishe, http://fashionwirepress.com/ CC 3.0

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany