#1 Miniso

Sklep z japońskim designem dotarł do Warszawy. Miniso powstało w Tokio, od niedawna jest w Poznaniu, Łodzi i Katowicach, a teraz zawitało również w Domach Handlowych Wars Sawa Junior. Jeżeli lubicie gadżety w japońskim stylu koniecznie się tam wybierzcie.

#2 Ariana Grande w Polsce

Ariana Grande zawita do Polski w 2019 roku. 9 kwietnia artystka zagra koncert w ramach trasy „Sweetener World Tour” w Tauron Arena w Krakowie. Sprzedaż regularnych biletów ruszyła 20 grudnia, a ich ceny wynoszą od 199 złotych.

#3 Powrót Kevina

Macaulay Culkin ponownie wcielił się w rolę Kevina. Po 28 latach od premiery „Kevin sam w domu” aktor odgrywa najpopularniejsze sceny filmu w ramach spotu reklamowego dla Google.
#4 „Wielkomiejski Tour”

Dawid Podsiadło ruszy w kolejną trasę koncertową. 21 grudnia o godzinie 14:00 ruszyła sprzedaż biletów na „Wielkomiejski tour”.

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany