#1 Rewolucje w kuchni więziennej

Kilka dni temu na oficjalnej stronie Netflix na Facebooku pojawiło się wideo, promujące najnowszy sezon słynnego serialu „Orange Is the New Black”. Co wywołało największe poruszenie? Pojawiła się w nim Magda Gessler. W spocie możemy zobaczyć Magdę w pomarańczowym, więziennym kombinezonie, która chce przeprowadzić swoje słynne rewolucje w kuchni więziennej. Temu kto wymyślił taką reklamę należy się solidna premia!

 

#2 Wesele, hej, wesele

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali małżeństwem. Ślub byłej Miss Polonia i wokalisty zespołu Zakopower odbył się 26 lipca w Zakopanem. Wszystko było utrzymane w tradycyjnym góralskim klimacie. Nawet Panna Młoda wystąpiła w spódnicy, białej koszuli i czerwonych koralach. Życzymy małżonkom dużo szczęścia.

 

 

#3 Beyonce pokazała zdjęcia bliźniaków.

Gwiazda bardzo chroni wizerunek swoich najmłodszych pociech. Ostatnio jednak postanowiła pochwalić się zdjęciami z wakacji, na których możemy zobaczyć ponad roczne bliźnięta. Dzieciaki wyrosły i są naprawdę urocze.

 

 

#4 Córka Jacksona w reklamie obuwia G.H. Bass & Co

Paris Jackson promuje mokasyny, które zyskały sławę za sprawą jej ojca i słynnego moon walk. 20-latka w kampanii reklamowej pozuje toples, zasłaniając biust jedynie mokasynami.

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany