Tegoroczne lato niecodziennie budzi nas słońcem, które towarzyszy nam przez resztę dnia. Zatem o opaleniznę, jak i rozświetlenie skóry, musimy zadbać same. Rozpoczęłam poszukiwania bronzera o ciepłym odcieniu oraz rozświetlacza, który będzie pięknie się mienił na policzkach.

Propozycją jest paletka do konturowania Prime and Fine marki Catrice. Paletka dostępna jest w drogeriach Hebe oraz Natura, w cenie ok. 20 zł.

Występuje w dwóch odcieniach kolorystycznych 030 Sunny Sympathy i 010 Ashy Radiance.

Pierwszy odcień paletki należy do cieplejszych tonacji, natomiast 010 Ashy Radiance to wersja, gdzie bronzer ma chłodny, wpadający w szarość odcień. Testowi poddałam pierwszą opcję, czyli odcień 030 Sunny Sympathy. Bronzer jest w ciepłym, delikatnym kolorze, zaś rozświetlacz swoim odcieniem wpada w złoto.

Po nałożeniu pod kości policzkowe bronzera, tworzy on mgiełkę, nie robiąc przy tym plam. Odcień można stopniować, w zależności od upodobania. Rozświetlacz tworzy delikatny efekt blasku w kolorze złota i – co najważniejsze – nie ma drobinek, które często wyglądają dość nienaturalnie na twarzy.

Jeżeli chodzi o efekt ocieplonej skóry, muśniętej słońcem, zdecydowanie polecam odcień 030 Sunny Sympathy. Dodatkowe plusy produktu to łatwy dostęp, niska cena oraz kompaktowe opakowanie.

O Autorze

AUTOR DZIAŁU URODA

Studiuje, pracuje i aktywnie działa w organizacji studenckiej. Rodowita Grajewianka, od 3 lat mieszkająca w Warszawie. W ciągłym biegu, bo nie lubi tracić czasu, chociaż wieczory w domu z książką lub polską muzyką należą do jej ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany