#1 Caffe Torino by Martini w Warszawie

Klimat słynnego włoskiego baru został odtworzony już w Nowym Jorku, Moskwie i Londynie. Teraz kolej na Warszawę! Warszawska restauracja Regina Bar zamieni się na cztery tygodnie w Caffe Torino by Martinii. Wnętrze przybrało nowego koloru. Znajdziemy dużo chłodnego błękitu. Pojawiły się złote, metalowe fotele oraz plakaty autorstwa włoskich artystów. W Caffe Torino można spróbować tradycyjnych włoskich koktajli oraz specjalnych włoskich przekąsek. Caffe Torino by Martini można odwiedzić do 13 października w Regina Bar ul. Koszykowa 1. Wybieracie się?

 

#2 Kosmetyki Anastasia Beverly Hills w Polsce

Kolejna znana marka kosmetyków pojawi się w drogeriach Sephora. Na taką premierę czekała chyba każda fanka makijażu. Sephora oficjalnie potwierdziła, że kosmetyki Anastasia Beverly Hills będą dostępne w drogeriach już od 5 października tego roku. Cieszycie się?

 

#3 McDonald’s  wprowadza frytki z batatów

McDonald’s wprowadził do swojej oferty kolejną nowość. Nowa przekąska to frytki ze słodkich ziemniaków. Frytki z batatów może nie są najzdrowszą przekąską ze względu na smażenie na głębokim oleju, ale podawane z sosem śmietanowym muszą być bardzo dobre. Koniecznie chcemy spróbować, a wy?

 

#4 Glenn Weiss oświadcza się odbierając nagrodę Emmy

57-letni reżyser oświadczył się swojej wieloletniej partnerce. Wybrał na to dość nietypowy moment. Oświadczyny były niespodziewane. Odbyły się na oczach wszystkich gości Emmy Awards 2018. Oświadczyny jednogłośnie zostały uznane za najpiękniejszy moment ceremonii.

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany