#1 NAGO

Nowa marka NAGO stworzona przez ludzi od lat związanych z polską modą. Marka działa proekologicznie. W jej kolekcji znajdziemy basicowe ubrania. Zamawiając produkty NAGO dotrą one do nas również w ekologicznym opakowaniu.

#2 Taste Atlas

Taste Atlas to mapa lokalnych przysmaków na całym świecie. Dzięki stronie poznamy dania charakterystyczne dla danego kraju i regionu. Możemy otrzymać również informacje na temat danego przysmaku po kliknięciu na jego ikonkę.

#3 Lady Gaga zaręczona

Lady Gaga potwierdza swoje zaręczyny ze starszym o 17 lat agentem gwiazd, Christianem Carino. Podczas gali magazynu ELLE „25th Annual Women in Hollywood” podziękowała swojemu narzeczonemu podczas przemówienia.

#4 Koniec „Orange Is The New Black”?

Przykra wiadomość dla fanów serialu Orange Is The New Black. Netflix ogłasza rezygnację z  produkcji popularnego serialu o więźniarkach. Twórcy serialu poinformowali, że najnowszy sezon serialu będzie również jego ostatnim. Siódmy i ostatni sezon będziemy mogli zobaczyć w 2019 roku.

 

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany