#1 Pharrell Williams zaprojektuje kolekcję dla Chanel

Pharrell Williams rozpoczął współpracę z domem mody Chanel. Wspólna kolekcja ma mieć premierę 29 marca w butiku Chanel w Seulu. Pharrell zaprezentował już swój pierwszy projekt z  kolekcji na pokazie Chanel Cruise w Bangkoku.

 

#2 Powrót Spice Girl

Spice Girl ruszą z trasą koncertową. Koncerty mają odbyć się w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych latem 2019 roku. Dziewczyny nie wystąpią jednak w pełnym składzie. Z trasy koncertowej zrezygnowała Victoria Beckham.

 

#4 Adriana Lima ostatni raz na pokazie Victoria’s Secret

Adriana Lima po raz ostatni wystąpiła na pokazie Victoria’s Secret. Brazylijska modelka zrezygnowała z kontraktu. Na koniec pokazu Victoria’s Secret 2018 modelka ze łzami w oczach żegnała się, dziękując publiczności i marce.

#5 Burgery po pokazie Victoria’s Secret

Barbara Palvin postanowiła wynagrodzić sobie restrykcyjną dietę i treningi sprzed pokazu. Na afterparty po udanym pokazie Victoria’s Secret 2018 jej chłopak dostarczył specjalne zamówienie. Dylan Sprouse przyniósł swojej dziewczynie torbę burgerów.

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany