Nie tylko katar i gorączka mogą doprowadzić mężczyznę na skraj wytrzymałości… Anna Potyra, autorka popularnych książek dla dzieci, debiutuje powieścią dla kobiet „Facet kontra kłopoty”. I natychmiast zdobywa serca dziennikarek i blogerek!

Jurek Kozielski wiedzie idealne życie: wspaniała żona, trzy córki, piękny dom, stabilna praca. Wszystko z pozoru jest jak trzeba. Jednak pewnego dnia pojawia się w jego głowie myśl, która wywróci do góry nogami cały ten ład i porządek: obóz survivalowy w puszczy! Męska wyprawa z przyjaciółmi, dzięki której wreszcie poczuje się facetem z krwi i kości. Od szalonej przygody dzieli go tylko jeden dzień spędzony sam na sam z dziećmi. Jurek nie przypuszcza, że prawdziwy survival zacznie się wcześniej, niż planował, do ekipy niespodziewanie dołączą teść i pewien wesoły Niemiec, a rodzinna uroczystość, na którą obiecał wrócić, stanie pod znakiem zapytania…

KONKURS

Wygraj jedną z powieści „Facet kontra kłopoty” !

Wystarczy że pod wpisem konkursowym na naszym Facebooku lub pod tym artykułem odpowiesz na pytanie:

Czego mężczyźni boją się najbardziej?

Zabawa trwa od 11.12.2017 do 17.12.2017r.

 

Pełny regulamin dostępny tutaj.

8 komentarzy

 1. Agata

  Boją się, że w końcu staną się niepotrzebni. W dobie wykształconych kobiet, które kochają szybką jazdę, a nawet wbijanie gwoździ. Które mają większe jaja, niż inne ssaki. W dobie coraz to większego wyboru wibratorów, robotów kuchennych i nie tylko. Kiedy to nawet sprzątanie domu można sobie zaprogramować jednym kliknięciem… Przecież w takiej sytuacji panowie mogą stać się bezużyteczni.

  Odpowiedz
 2. Monika

  Mężczyźni najbardziej się boją kobiet mądrzejszych od siebie-oto prawda o mężczyznach 😉

  Odpowiedz
 3. Renata

  Zostać z dzieckiem, ugotować obiad, posprzątać w mieszkaniu i to wszystko w jednym czasie, a my kobiety jesteśmy w stanie przy tym wszystkim pogadać z przyjaciółką przez telefon 😁

  Odpowiedz
 4. Małgorzata

  Mężczyźni boją się porażki. Boją się jak ognia podejmowania decyzji, jeśli istnieje choć 1% szansy, że ich decyzja może okazać się błędna. W związku z tym zostawiają kobiecie tę „szansę” zdecydowania o rozmaitych aspektach naszego życia.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany