Ten stan ciekawości, gdy, wlepiona w monitor , przez ekran wypatrujesz jak najwięcej szczegółów ciała osoby, z którą właśnie dzielisz kamerkę internetową…

To wzrastające podniecenie z każdą nową pikantną wiadomością otrzymaną od Tego Kogoś na czacie… To właśnie baraszkowanie za pomocą sieci komputerowej i wysyłania komunikatów od użytkownika do użytkownika, czyli cyberseks.

Wirtualne uniesienia

Największą rolę odgrywa tutaj wyobraźnia. Im bardziej ją potrafisz pobudzić ,tym więcej napiszesz, pokażesz lub powiesz partnerowi, którego pragniesz zaspokoić wirtualnie. Nie zawsze jednak kontakty takie muszą prowadzić do masturbacji, czasami to jest zwykła chęć upustu swoich fantazji, gdyż właśnie Internet pozwala wyrażać swoje potrzeby bez hamulców.

Jak się bawić?

Mamy tutaj przeróżne narzędzia, oj mamy…

  • SMSy – sprośne o poranku, czy w trakcie pracy, nikomu nie zaszkodzą, a mogą tylko poprawić humor po dopiero co przetoczonych bitwach z szefem.
  • Czaty internetowe – komunikatory społecznościowe na portalach ułatwiają nam sprawę, tak prosto teraz napisać: „Hej, co tam?” i wprowadzać pomału do rozmowy dwuznaczne teksty bez poczucia wstydu. Znikoma szansa na „dostanie z liścia” w porównaniu gdyby to miało miejsce twarzą w twarz.
  • Kamerki internetowe –oj tu można zaszaleć… Albo się widokiem zachwycisz albo… No właśnie, nie da się „odzobaczyć” niektórych rzeczy.
  • Seks telefony – nie zapominajmy o nich, w końcu co za problem przejść z rozmowy na temat: „Ile bułek kupić?” do: „Kiełbasę to mamy, skarbie, w domu…i to ciepłą”?

Z kim cyberkować?

Powiem jak zawsze. Z kim chcesz, Babo! Z nieznajomymi, nowopoznanymi dopiero co osobami w realu, z partnerem! Tak, tak. Zaskocz go, zaproś na „internetowy wywiad” i poznaj go od innej strony…

Najważniejsze: UWAŻAJ CO POKAZUJESZ, WYSYŁASZ, PISZESZ. Nigdy nie wiesz kto faktycznie jest po drugiej stronie (nawet widząc się w kamerce), ale jedno możesz wiedzieć na pewno – w świecie elektroniki nic nie ginie, co za problem zrobić screen tego, co pokazujesz? Żaden i trzeba być tego świadomym. Cyberseks daje złudne poczucie anonimowości.

Najlepszy seks komunikator to:

  • SMS - 4
  • Czat online - 7
  • Kamerki internetowe - 6
  • Seks telefon - 0
Zagłosuj!
Sprawdź wyniki!

Czy zabawianie się w sieci jest normalne?

Cyberseks może pomóc się rozluźnić ,tak samo jak i może pomóc zatopić się w nałogu. Uzależnienie od treści erotycznych sprawia, że szukamy podobnych bodźców coraz więcej i więcej ,zapominając o realnym życiu, nie tylko seksualnym. Przełożenie na bok domowych obowiązków, kontaktów z ludźmi, jest skutkiem uzależniania. Dodatkowo kosztowanie cyberseksu zmusza do porównywania go z kontaktami seksualnymi w związku. Zasada jest podobna jak w przypadku narkotyków – oderwanie uzależnionego od cyberseksu powoduje aktywację tzw. głodu (zespół odstawienia). Objawiać się to może w postaci m.in. pogorszenia samopoczucia fizycznego i psychicznego, rozdrażnienia, paniki, zdenerwowania, wybuchów agresji czy nawet stanów depresyjnych.

Dewiacja?

Tak naprawdę wszystko co odchodzi od przyjętych systemów normatywnych w danym społeczeństwie jest dewiacją. Czy cyberseks bardzo odbiega od reguł panujących w Polsce, w Europie, w Ameryce? No właśnie, każdy spojrzy na to albo z przymrużonym okiem albo otwartymi oczyma.
Zasada powinna jednak być niezmienna – jeżeli osoby uczestniczące w cyberseksie godzą się na ustalone przez nich zasady i nikogo przy tym nie krzywdzą (w tym osoby trzecie),to wszystkie chwyty dozwolone 😉

A tymczasem na pewno…

Masz 2 nieprzeczytane wiadomości…

„Kochanie, wejdź na skajpa” – czyli cyberseks

Angażowałaś się kiedykolwiek w cyberseks?

Dziękujemy za Twój głos!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany