#1 Nowy butik Chiary Ferragni

Chiara Ferragni otworzyła nowy butik. Od teraz będzie można stacjonarnie kupić kolekcję blogerki  w jednej z dzielnic Paryża.

#2 Maciej Musiał na Netflixie

Maciej Musiał pojawi się w dwóch serialach Netflixa. Platforma zdradza coraz więcej informacji na temat serialu „Wiedźmin”, który ma pojawić się pod koniec 2019 roku lub na początku 2020. Wśród nazwisk aktorów biorących udział w produkcji pojawił się również Maciej Musiał. Aktor ma również wcielić się w jedną z głównych ról w serialu „1983”, którego premiera ma się odbyć 30 listopada.

 

#3 Kąpiel w Prosecco i Gin & Tonic jako przekąska

Dobra wiadomość dla fanek musujących kul do kąpieli i Prosecco. Pojawiły się kule do kąpieli o aromacie musującego wina, które po zetknięciu z wodą dadzą nam brokatową kąpiel o złotym kolorze. Kule dostępne są w sklepie internetowym firebox.com za około 38zł. Po takiej kąpieli czas na film z oryginalną przekąską? Na stronie sklepu znajdziecie karmelowy popcorn, który w swoim składzie ma Gin z Toniciem.

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany