Cykl szkoleń online, możliwość konsultacji ze specjalistami, materiały edukacyjne i wymiana doświadczeń – z tego wszystkiego mogą skorzystać młode mamy, uczestniczki akcji “Dbam o siebie po ciąży” organizowanej przez startup PelviFly.

Znany polski startup pomagający kobietom w ćwiczeniach mięśni dna miednicy – PelviFly, kontynuuje akcję edukacyjną skierowaną do młodych mam – “Dbam o siebie po ciąży”. W ramach akcji młode mamy mogą bezpłatnie wziąć udział w 6 darmowych szkoleniach online (webinarach), otrzymają materiały edukacyjne (ebooki, zestawy ćwiczeń, etc.), a zaproszeni specjaliści odpowiedzą na ich pytania kobiet. Dodatkowo, Panie mają okazję wymienić się swoimi doświadczeniami w specjalnej grupie na Facebooku Dbam o siebie po ciąży.

“Sama jestem mamą – 6 miesięcznej Łucji. Wiem jak trudno jest znaleźć czas dla siebie, zwłaszcza na początku. Jednak jako przedstawiciel zawodu medycznego, wiem jakie to ważne! Dlatego nasze webinary będą odbywać się raz na 2 tygodnie, w godzinach przedpołudniowych lub wieczornych i nie będą trwały dłużej niż 60 minut. Tak, by mamy mogły obejrzeć je w trakcie spaceru z dzieckiem, czy podczas snu maluszka” – mówi Ula Herman, CEO PelviFly i szczęśliwa mama.

Tematyka szkoleń online związana jest ściśle z powrotem do formy po ciąży. Każdy z webinarów porusza jeden temat m.in. jakie ćwiczenia wykonywać, kiedy można zacząć ćwiczyć, jak wrócić do aktywności seksualnej po ciąży. Specjaliści (m.in. znana z TOK FM sex coach Anka Grzywacz, czy ekspert Pytanie na Śniadanie dr n.med. Tadeusz Oleszczuk) rozwiewają wątpliwości kobiet i odpowiadają na pytania uczestniczek.

PelviFly (www.pelvifly.com) to firma założona w 2016 roku przez Urszulę Herman. Oferuje urządzenie oraz połączoną z nim aplikację, które pozwalają na efektywne ćwiczenia mięśni dna miednicy (potocznie zwane mięśniami Kegla). PelviFly pozwala kobietom rozwiązać trudności związane z nietrzymaniem moczu, powrócić do formy po ciąży, a także zwiększyć satysfakcję z aktywności seksualnej. Treningi odbywają się pod opieką specjalistów – lekarzy ginekologów, fizjoterapeutów i pielęgniarek.

Najbliższy webinar odbędzie się już 18 kwietnia o 20.00. Możesz zapisać się na niego oraz pozostałe wydarzenia na stronie: https://zadbajosiebiepociazy.gr8.com/

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany