Jak ubrać się na rozmowę o pracę? Takie pytanie pojawia się wyjątkowo często na forach internetowych. A my dziś przedstawimy Wam wizualną odpowiedź.

Przy kompletowaniu stroju warto pamiętać o kilku kwestiach.

Najczęściej wspominanym błędem, zauważanym przez pracodawców, jest nieadekwatny ubiór. Transparentną koszulę zostawmy w szafie na wyjście ze znajomymi czy na randkę. Stawiamy na klasykę czerni, czasami z dodatkiem bieli, jeśli charakter pracy ma być formalny.

Odpowiednia długość spódnicy (nie powinna być krótsza niż do kolan) i dopasowana marynarka mogą mieć duży wpływ na ocenę naszej osoby podczas tej krótkiej prezentacji.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz; warto by było dla nas jak najlepsze. Klasyczny złoty zegarek, torba o ciekawej fakturze i botki na szpilce pokażą, że elegancja nie jest nam obca. Kiedy nie możemy sobie pozwolić na szaleństwo kolorystyczne warto zwrócić uwagę właśnie na detale np. dotyczące materiału danej rzeczy.

A skoro o drobnych elementach mowa, zerknijcie w  tutaj (klik), by zobaczyć, jaką propozycję delikatnego makijażu z tej okazji przygotowała dla Was Iza.

tall-black-pencil-skirt

Spódnica New Look – ok. 65 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www.newlook.com)

hmprod_koszula

Koszula: H&M – 59,90 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www2.hm.com)

hmprod_marynarka

Marynarka: H&M – 129,90 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www2.hm.com)

hmprod

Botki: H&M – 149,90 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www2.hm.com)

TS24H05KBLK_Zoom_F_1

Torebka: Topshop – ok. 220 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www.topshop.com)

TS63I20JGLD_Zoom_F_1

Zegarek: Topshop by Olivia Burton – ok. 550 PLN. Kupisz tutaj. (Fot. http://www.topshop.com)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany