Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Wiele z nas planuje odpoczynek z dala od domu, jednak żeby był on udany, trzeba zadbać o jego najważniejsze aspekty. Jednym z nich jest wybór miejsca, w którym się zatrzymamy.

Czyste, wysprzątane pokoje, miła obsługa i dobre jedzenie mają duży wpływ na nasz pobyt, dlatego przygotowałyśmy dla Was ranking 10 najlepszych kurortów według jednego z najbardziej lubianych przez podróżników serwisów turystycznych TripAdvisor.com

#1 Excellence Playa Mujeres

Położony w Meksyku pięciogwiazdkowy hotel zaskarbił sobie serca gości i znalazł się na pierwszym miejscu w tym zestawieniu. Chwalony jest za świetną lokalizację, piękne pokoje i przyjazną obsługę. Ponad 9000 osób ocenia go jako doskonały.

#2 Ikos Olivia – Ikos Resorts

Drugie miejsca należy do greckiego Ikos Olivia. Wysokiego standardu potrawy, wspaniałe pokoje rodzinne i duże tarasy zyskały uznanie odwiedzających go osób. Hotel dysponuje również kilkoma basenami i Spa, a także zapewnia rozrywkę dla dzieci i dorosłych.

#3 Tamassa

Hotel położony na Mauritiusie, uzyskał ponad 4000 pozytywnych opinii. Posiada duże i jasne pokoje, a z recenzji klientów wynika, że również wspaniałą obsługę kelnerską. Opisywany jest także jako bardziej kameralny, dlatego jeśli nie lubisz tłumów, to może być dla Ciebie dobry wybór.

#4 Kurumba Maledives

Malediwy – idealne miejsce na hotel. Wspaniała pogoda, roślinność i plaże. Kurumba Maledives oprócz zapierającej dech w piersiach lokalizacji oferuje również wysokiej jakości obsługę. Recenzenci bardzo chwalą tamtejsze Spa oraz ciszę i spokój, sprawiające idealne warunki do odpoczynku.

#5 Grand Velas Riviera Nayarit

Piąte miejsce należy ponownie do Meksyku. Wielu gości wraca do tego hotelu od lat. Obiekt jest bardzo dobrze utrzymany, a jego obsługa jest również wysoko oceniana. Hotel oferuje także programy dla dzieci, które są bardzo chwalone przez rodziców.

#6 Ikos Oceania

Ikos jest położony w Grecji i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród podróżników. Ponad 2000 osób oceniło go jako doskonały. Pokoje, jedzenie i drinki zostały skomentowane jako perfekcyjne, a samo miejsce stwarza idealne warunki do relaksu.

#7 Grand Velas Riviera Maya

Hotel położony na meksykańskiej plaży Playa Del Carmen zachwyca swoich gości pięknymi widokami, jak i bardzo pomocną i szybką obsługą. Prócz rajskiego położenia oferuje również ciekawe zajęcia, takie jak m.in. pływanie kajakami, wycieczki rowerowe, poszukiwanie skarbów czy budowanie zamków z piasku.

#8 Le Blanc Spa Resort

Położony w Meksyku i oceniony jako doskonały przez ponad 4000 osób. Recenzenci opisują go jako fantastyczny. W swojej ofercie Le Blanc przedstawia zajęcia z golfa, pilatesu, spinningu czy TRX.

#9 Voyage Belek Spa & Golf

Turecki Voyage Belek jest opisywany jako bardzo ciekawy i duży hotel oferujący pyszne i zróżnicowane jedzenie. Zapewnia również wiele atrakcji, jak np. basen ze zjeżdżalniami czy klub dla dzieci. Wiele osób określa go mianem rodzinnego hotelu.

#10 Zoetry Agua Punta Cana

Zoetry Agua, położony na Dominikanie, przyciąga dużą ilością zieleni i pięknymi ogrodami. Można się w nim zarówno zrelaksować jak i pobawić. Odwiedzający go goście bardzo chętnie powracają w to piękne miejsce z profesjonalną obsługą.

Wybierajcie i odpoczywajcie!

O Autorze

Studentka uwielbiająca podróże – szczególnie zimą, kiedy w Polsce wszyscy pracują i marzną. Lubi próbować nowych rzeczy i podejmować spontaniczne decyzje. Żyje chwilą, nie tworzy zbyt wielu planów. Od dziecka miłośniczka gimnastyki sportowej.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany