Wiadomo nie od dziś, że mężczyźni są wzrokowcami. Oczywiście wygląd kobiety ma wielkie znaczenie w pierwszych kontaktach. Dopiero później doceniane jest nasze wnętrze. Czy nasz wygląd ma też znaczenie podczas kontaktów seksualnych?

Może mieć duży wpływ na podniecenie faceta. Nie bez przyczyny zakładamy seksowną bieliznę, robimy mocny makijaż i nosimy szpilki – te czynniki wielu mężczyzn rozpalają do czerwoności. A co, jeśli na waszego partnera to nie działa, albo… przestało działać? Mam na to ciekawe rozwiązanie, jeśli jesteście zainteresowane, zostańcie do końca.

Jeśli nie doznania wzrokowe to może zapachowe?

Nic prostszego! Co powiecie na perfumy z feromonami? Substancje te wydzielane są przez rośliny i zwierzęta, by zwiększyć atrakcyjność dla płci przeciwnej. Działają one w naszej podświadomości, a zdaniem naukowców najmocniejsze z nich występują w wydzielinach. W dzisiejszych czasach naturalne feromony wytwarzane przez ciało zanikają.

Prowadzą do tego częste kąpiele czy używanie antyperspirantów. Dlatego też zostały stworzone perfumy (zarówno dla mężczyzn jak i kobiet!), które w składzie mają feromony pochodzenia syntetycznego.

Dzięki tym perfumom nie tylko przyciągniesz większą uwagę mężczyzn, ale staniesz się pewniejsza siebie. Twoja atrakcyjność wzrośnie nie tylko w aspektach życia seksualnego, ale również w pracy czy zwykłych kontaktach międzyludzkich.

Perfumy z feromonami są coraz bardziej popularne i sięga po nie wiele osób. Dlaczego? Ponieważ oprócz pięknych zapachów, mają działanie dodatkowe. Często są to świeże, delikatne aromaty, niczym nie różniące się od zwykłych perfum.

Gdzie je dostać?

Jest wiele marek i sklepów internetowych, które oferują te produkty. Różne pojemności perfum pozwalają na przetestowanie i dobranie najbardziej odpowiedniego zapachu, a następnie zakupu perfum w standardowej pojemności. Ich cena waha się od 50 do 150zł, w zależności od firmy i pojemności flakonika.

Znalazłam też kilka ciekawych ofert zestawów np. duży flakonik perfum damskich + mały męskich, bądź odwrotnie. Jest to też wspaniały pomysł na prezent dla Waszego mężczyzny, może i jemu perfumy przypadną do gustu, a i Wy, drogie Panie, będziecie bardziej zadowolone z… Jeśli nigdy nie próbowałyście – zaryzykujcie! Być może okażą się Waszym ulubionym zapachem i nie będziecie mogły się już z nimi rozstać!

Pisała dla Was: Ula Tomczuk

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany