Fani serialu „Wikingowie” z niecierpliwością czekali na światową premierę 5. sezonu, która odbyła się 29 listopada. Po sukcesie poprzednich serii, historyczni władcy północy Europy wracają na ekrany.

Giacomo Conti, marka z sektora mody męskiej podąża śladami „Wikingów” w najnowszej sesji nawiązującej do serialu.

Modele prezentują się w dwóch odsłonach. Wystylizowani na pierwotnych mężczyzn, nieustraszonych wojowników ubranych w skóry. Dla kontrastu, Ci sami modele pojawiają się w marynarkach i kożuchach Giacomo z najnowszej kolekcji ASPEN. W obu odsłonach panowie prezentują się tak samo walecznie, co udowadnia tylko, że nic nie dodaje mężczyźnie tyle siły i męskości, jak odpowiednio dobrana garderoba.

Sesja zdjęciowa pokazuje mężczyznę jako ucieleśnienie walecznego charakteru. Taki jest właśnie mężczyzna Giacomo Conti. Pewny siebie i spełniony.

Wybierając idealnie skrojoną marynarkę czy ponadczasowy płaszcz Giacomo, każdy z klientów marki poczuje się nie tylko elegancko i w najlepszym stylu. Dodatkowe pokłady testosteronu drzemiące w każdym mężczyźnie, wyjrzą na światło dziennie.

Jesienno-zimowa kolekcja ASPEN to balansowanie między kontrastami. Z jednej strony marka proponuje klasyczne kolory czerni, różnych odcieni szarości czy granatu. Z drugiej, proponuje topowe kolory tego roku, jak pomarańcz i czerwień. Przechodząc obok witryn Giacomo, nie sposób nie zwrócić uwagi na grafiki z charakterystycznym motywem górskich widoków i wizerunkiem orła, wykorzystanym w kolekcji.

Sprawdź ofertę Giacomo Conti i wyzwól w sobie prawdziwego wojownika!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany