#1 Eurowizja Junior 2018

16 edycję Eurowizji Junior w Mińsku wygrała Polka! Zwyciężczynią została Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want To Be”. Głosami jury Roksana zajęła 7 miejsce, jednak za sprawa telewidzów wygrała konkurs zajmując pierwsze miejsce. Gratulujemy!

#2 Ślub Tarantino

Quentin Tarantino wreszcie się ożenił. Quentin i Daniella Pick poznali się w 2009 roku, w Izraelu. Po 9 latach związku para pobrała się kilka dni temu w Los Angeles. Życzymy kolejnych lat wspólnego szczęścia!

 

 

#3 „Opowieść podręcznej”

Głośna książka lat 80 doczeka się kontynuacji. „Opowieść podręcznej” to jedna z najgłośniejszych pozycji, której autorka jest Margaret Atwood. Na podstawie książki powstał niedawno serial o tym samym tytule, który tak samo stał się hitem. Autorka powieści postanowiła napisać kontynuację, której premiera ma przypadać na wrzesień 2019 roku. O czym będzie opowiadała nowa „Opowieść podręcznej”?

 

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany