#1 „Pamiętnik księżniczki’ wraca na ekrany

Kultowy „Pamiętnik księżniczki’ powraca z trzecia częścią. Scenariusz jest już podobno napisany, jednak na rozpoczęcie produkcji jeszcze trzeba poczekać, aż wszystko będzie ustalone.

#2 Powrót „Plotkary”

Krążą plotki o planowanym powrocie kultowego serialu dla nastolatków. „Plotkara” była chętnie oglądana przez widzów w różnym wieku. Możliwe, że fani serialu dostana wspaniałą niespodziankę. Czy serial pojawi się z nowymi odcinkami? Czekamy na więcej informacji.

#3 Cara Delevingne dla Balmain

Oliver Rousteing zaprosił Care Delevingne do współpracy dla kampanii Balmain. W sesji, w której wzięła udział Cara towarzyszył jej on sam. Na zdjęciach modelka i dyrektor kreatywny wystąpili prawie nago, a fotografie inspirowane były kadrem z okładki „Rolling Stone” z Janet Jackson.

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany