#1 Teatr internetowy Borysa Szyca

Borys Szyc stworzył nowoczesny internetowy teatr z okazji swoich 40-tych urodzin. #TheMuBa (theatre music ballet) będzie można oglądać na ekranie komputera, czy smartfona z każdego miejsca świata. Teatr na żywo dostępny dla wszystkich przez Internet. Ceny biletów zaczynają się od 19,90 złotych! Projekt #TheMuBa uruchomił wraz z Jarosławem Kuźniarem i Markiem Maślanką. Szyc przyznaje, że marzył o tym już od kilku lat.

#2 Czas na cronuty!

Cronut to połączenie croissanta i donuta. Produkt nowojorskiej cukierni Dominique’a Ansela, wymyślony przez cukiernika francuskiego pochodzenia. Cronut jest wykrojony z ciasta na croissanty na kształt amerykańskiego pączka i usmażony na głębokim oleju. Wygląda przepysznie! Macie ochotę spróbować?

 

#3 Dawid Podsiadło bohaterem gry

Dawid Podsiadło został bohaterem gry w stylu Super Mario Bros. W fabule gry chodzi o pomoc w odzyskaniu przez muzyka piosenek, które skradziono. Jest całkowicie bezpłatna i dostępna na App Story i Google Play. Co najlepsze, gracze z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzeni podwójnymi zaproszeniami na specjalny koncert artysty, który odbędzie się 20 grudnia w Warszawie!

 

 

#4 Kolejne szybkie, wegańskie jedzenie!

Teraz w podróży nawet weganie mają w czym wybierać. Orlen wprowadza wegańskie menu. Teraz na stacjach Orlen dostępne będą 4 wegańskie przekąski. Kajzerka jaglana vege, bułka z pieczarkami, hot-dog z parówką wegańską i wrap falafel. To dobra wiadomość dla wszystkich osób niejedzących mięsa!

 

 

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany