#1 Uber z książkami

Do tej pory Uber znany był jako środek transportu, później zaczęliśmy kojarzyć go z dostawą jedzenia, a teraz zaskakuje nas czymś zupełnie nowym. W specjalnym menu 11 października można było dodać najnowszą powieść Harukiego Murakamiego, jako dodatek przy zamówieniu dań z restauracji oferujących japońską kuchnię. Książka ukazała się przedpremierowo, a jej cena wynosiła symboliczną złotówkę. Akcja została zorganizowana przez Wydawnictwo Muza i aplikację Uber Eats. A może teraz połączą swoje siły na dłużej?

 

 

#2 Czas na wegańskie ochłodzenie

Dobra wiadomość dla wegańskich lodożerców. Pod ostatnich nowościach w wegańskim wydaniu przyszła kolej na lody! Lody Magnum pojawiły się w sklepach w wersji wegańskiej.

 

 

#3 Koniec z okresowym tabu

Korea Południowa walczy z menstruacyjnym tabu. Po licznych skandalach rząd Seulu wprowadza w stolicy aż dziesięć miejsc, w których dostępne będą darmowe podpaski. Akcja ta jest przełomowa dla kobiet i dziewcząt żyjących w Korei, gdzie do tej pory ciężko było o jakiekolwiek produkty menstruacyjne.

 

 

#4 Banksy znowu zaskakuje     

Najsłynniejszy obraz artysty został wystawiony na aukcje w Sotheby’s. Wynik aukcji miał osiągnąć 200-300 tysięcy funtów, jednak pewien anonimowy licytator postanowił dać za obraz ponad milion funtów. Po zakończeniu aukcji załączył się alarm, a „Dziewczynka z balonikiem” zaczęła wysuwać się ze swojej ramy i rwać na kawałki. Jak się okazało w ramie obrazu ukryta była niszczarka. Zdjęcie z całego zajścia Banksy umieścił na swoim Instagramie.

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany