Każdy widzi i wyobraża go sobie inaczej. Jedni o nim mówią, drudzy tylko myślą. Czy płeć ma wpływ na obraz naszego seksu?

Kobietom (generalizując) do pełnej satysfakcji seksualnej potrzebne jest poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Relacja z partnerem ma dla nich kluczowe znaczenie, uczucie przynależności i więzi wzmaga ich podniecenie.

Wiecie, że 6% kobiet uważa orgazm za najwyższy cel w seksie? Pozostałe cenią sobie bliskość i zabawę.

Mężczyźni traktują mnóstwo rzeczy zadaniowo. Lubią formy nagrody. Czemu nie mieliby traktować tak seksu? Nie pozbawiamy ich tutaj czułości, wręcz przeciwnie. Mężczyźni sami siebie zalewają pytaniami Czy było jej dobrze?  Oczekują poczucia akceptacji – swojego penisa jak i swoich umiejętności.

Seks / relacja

Seks jest inaczej odczuwany w zależności od relacji. Niezobowiązująca relacja nie przyniesie pełnego poczucia bezpieczeństwa. Przypadkowy seks może zagwarantować chwilowe poczucie akceptacji jak i pełną satysfakcję, bo czemu nie? Długoletnia relacja natomiast może zostać jedynie źródłem bezpieczeństwa, jeśli zapomnimy czym jest dla nas seks… Właśnie, a czym jest?

Jak jest dzisiaj?
Dzisiaj na pewno jest INNE podejście do seksu, ale nie ma towarzyszących temu nowych stereotypów. Kobiety wciąż szukają bliskości, mężczyźni odnajdują akceptację – czy tak naprawdę nie pragniemy tego samego tylko różną mową ciała?

Czy zdarzyło Ci się, Babo pomyśleć Czy jemu było dobrze?

Zastanawiałaś się nad tym czy Twoja wagina spisała się na medal?

 

 

Już wiesz czym dla Ciebie jest seks?

Dziś przedsmak.

Już niebawem wywiad ze specjalistą w tej dziedzinie. Czekajcie!

Czym jest SEKS dla kobiet i mężczyzn?

Czym dla baby jest seks?

Dziękujemy za Twój głos!

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany