Dopóki nie masz faceta, zbieraj energię. Jak? Sprawiaj sobie przyjemności. Rób rzeczy, które Cię uszczęśliwiają. Zamiast tracić energię na myślenie o tym skąd wziąć faceta, skieruj ją na siebie i pomyśl jak możesz zadbać o siebie. Kiedy będziesz pełna energii, On pojawi się. Bo tak właśnie jest skonstruowany świat. I to nie podlega ocenie. Tak po prostu jesteśmy stworzeni. Widać to również poprzez budowę anatomiczną…

Co to znaczy być Powerbankiem dla mężczyzny?

To oczywiste tak bardzo, że nawet tego nie dostrzegamy. Poprzez kobietę płynie miłość i życie. To ona jest tą, która daje życie. Dzięki niej, jej towarzyszącej obecności, on ma motywację i siłę do tego, by ruszyć w świat. Potem przynosi ze świata naręcza zdobyczy. Kupuje jej prezenty, buduje dom, zabiera na wczasy… Dlatego też, tak bardzo ważne jest, by kobieta doceniła mężczyznę chociażby przez okazanie radości i dumy z tego, co zdobył i jej przyniósł. I nie ma nic złego w tym, że mężczyznom jak to złośliwie jest mówione „chodzi tylko o jedno” czyli o seks. Poprzez seksualność, kobieta i mężczyzna łączą się i wtedy następuje wymiana energii.

Za energię płacimy rachunki

Pozostając w świecie metafory, warto zauważyć, że za energię płacimy. Ma ona dla nas dużą wartość, bo dzięki niej mamy w domu światło, możemy coś ugotować, ogrzać mieszkanie, włączyć żelazko, pralkę lub zmywarkę. To co wartościowe, szanujemy, bo musimy za to płacić. Podobnie jest w relacji. Bycie Powerbankiem stawia przed kobietą wymaganie jakim jest szacunek do siebie samej. Kiedy popatrzymy na swoją rolę w ten sposób, możemy dostrzec i poczuć, jak bardzo jesteśmy wartościowe. Nie bez powodu jest powiedziane, że za każdym wielkim mężczyzną tego świata, zawsze stała kobieta.

Prezenty i atencja

Mężczyzna chce przynosić kobiecie prezenty, warto, by ona potrafiła je przyjmować. Z radością i lekkością. W średniowieczu rycerz wybierał sobie Damę swojego serca, by móc ją wielbić, dla niej walczyć i zdobywać. Tak doniosłą rolę pełni kobieta w relacji z mężczyzną. Czy potrafimy przyjąć postawę Damy serca wobec swojego mężczyzny? On naprawdę chce móc wielbić swoją wybrankę. Pozwól mu na to! Bądź jego ukochaną. Wymagaj, Doceniaj, Przyjmuj i Pamiętaj, to Ty jesteś Tą, która daje miłość i życie. Szanuj się więc! Jesteś źródłem 🙂

 

Nadesłane przez jedną z Bab.

Co sądzicie o tej teorii świata damsko-męskiego? 

Kiedy ostatnio przyjęłaś coś od mężczyzny?

I czy to takie proste?  💡 

 

Jedna odpowiedź

  1. doris

    W pełni się zgadzam z artykułem. Ja w pewnym momencie zużyłam prawie całą energię na swojego faceta i to jest bardzo niebezpieczne. Na szczęście wtyczka jeszcze całkiem nie wypadła i teraz ładuję akumulatory na nowo, a mój facet mi w tym pomaga. Z wdzięcznością przyjmuję wszystko co on mi z siebie daje i nie tylko prezenty-przedmioty.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany