#1 Fjällräven i Acne Studios wypuszczają wspólną kolekcje

Dwa modowe wyznaczniki Skandynawii łączą siły! Minimalistyczny dom mody- Acne Studios oraz powstała w latach 60. marka outdoorowa- Fjällräven, tworzą wspólną kolekcję. Efektem współpracy jest kolekcja, która łączy dwie najważniejsze cechy obu marek: ponadczasowa praktyczność Fjällräven i artystyczny duch Acne Studios.

 

 

 

#2 Implanty zastąpią biżuterię?

Czy to koniec biżuteryjnych dodatków? Teraz zamiast zmieniać biżuterię, będziemy zmieniać swoje ciała? Na zastąpienie klasycznej biżuterii implantami zdecydował się już m.in. Kim Kardashian. Kim na Instagramie pokazała się w dużym naszyjniku, który zamiast na szyi, ma pod skórą. Dodatki w skórze to zapowiedź wystawy eksperymentalnej marki modowej A. Human, a za wszystkim stoi Simon Huck, który w swojej kolekcji chce pokazać zamiast ubrań implanty i modyfikacje ciała.

 

 

#3 Rewolucje w Urban Decay

Urban Decay rezygnuje ze swojej słynnej palety cieni do powiek. „Urban Decay Naked Palette” nie będzie więcej produkowana. Marka wyprawiła nawet pogrzeb swojemu słynnemu produktowi. Fanki marki dostaną kolejną nowość. Kilka dni po ogłoszeniu rezygnacji z kultowej kolekcji palet, do sieci trafiły zdjęcia nowego produktu. Na rynku zagości teraz „Urban Decay – Naked Cherry’!

 

 

#5 Ślub sławnej włoskiej pary

Znana włoska blogerka i włoski raper wzięli ślub. Chiara Ferragni i Fedez powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ceremonia ślubna odbyła się na Sycylii, a wesele zaplanowano w stylu festiwalu Coachella, którego Chiara jest fanką.

 

 

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany