#1 Nowy Aniołek Victoria’s Secret

Winnie Harlow ma dołączyć do grona modelek Victoria’s Secret. Kanadyjska modelka cierpi na bielactwo nabyte. Zaistniała przez występ w programie America’s Next Top Model. Dołączenie modelki do składu Victoria’s Secret oznaczałoby, że wystąpi na listopadowym pokazie marki.

 

 

#2 H&M x Moschino

H&M od 2004 roku tworzy kolekcje współpracując ze znanymi domami mody i sławnymi projektantami. W tym roku szwedzka sieciówka łączy siły z Jeremym Scottem, dyrektorem kreatywnym Moschino. Kolekcja będzie dostępna od listopada, a jej przedsmak mogliśmy zobaczyć w stylizacji Gigi Hadid na festiwalu Coachella.

 

 

#3 Przybrana córka Wojciechowskiej odwiedziła Warszawę

Wojciechowska poznała Kabulę podczas kręcenia odcinka programu „Kobieta na krańcu świata” w Tanzanii. Wtedy szesnastoletnia dziewczyna była ofiarą prześladowań Albinosów. W Tanzanii istnieje przekonanie o magicznych właściwościach ciał Albinosów, dlatego też są oni masowo zabijani. Kabula uszła z życiem, ale straciła całą rękę. Wojciechowska poruszona losem dziewczyny postanowiła pomóc jej i adoptować ją na odległość. Teraz dwudziestoletnia Kabula przyleciała odwiedzić przybraną matkę z okazji dziesięciolecia autorskiego cyklu Wojciechowskiej.

O Autorze

Spontaniczna, wygadana i wszędzie jej pełno. Łatwo nawiązuje znajomości. Kocha przebywać wśród ludzi, których zaraża pozytywna energią. Interesuje się psychologią, stosunkami międzyludzkimi i sztuką. Chce zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, nie tylko przez telewizję i Internet.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany