Prawda według definicji to właściwość sądów, która polega na ich zgodności z faktycznym stanem rzeczy, której dotyczą. To stwierdzenie wyrażone o określonym fakcie, tak jak to faktycznie miało miejsce w rzeczywistości i realnym świecie. Tyle z definicji.

Strach ma wielkie oczy

Ile razy w prawdziwym życiu tak naprawdę boimy się prawdy? Ile razy przymykamy oko na pewne fakty nie chcąc ich dostrzegać. Jak często udajemy, że nie widzimy i nie słyszymy?

Zdrady, dewiacje seksualne, oszustwa… Prostytucja dzieci i młodzieży, handel ludźmi, morderstwa, przemoc w domowym zaciszu, wykorzystywanie, znęcanie się nad innymi.

Ile razy w prawdziwym życiu boimy się mówić o swoich potrzebach, chociażby seksualnych, dlatego że nie chcemy kogoś urazić lub wyjść na przysłowiowego głupka?

A czy Ty wiesz, jak powiedzieć swojemu mężczyźnie, że pragniesz w łóżku czegoś innego? Wiesz, jak powiedzieć mu w oczy o swoich potrzebach i wątpliwościach? Ile razy zastanawiałaś się nad tym, dlaczego kobiety decydują się być utrzymankami mężczyzn i sprzedają swoje ciało za pieniądze?

Co znajdziesz w brzydkiej prawdzie?

Odpowiedzi na pytania, które nurtują kobiety, a których mężczyznom nie zadają.

To samo – widziane oczami kobiety i mężczyzny, począwszy od zwykłego sprzątania, a na łóżku kończąc.

To o czym wiedzą wszyscy, ale nikt nie mówi o tym głośno.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany