Bali… to modlitwa każdego dnia, to namacalny kontakt z Bogiem w muzyce, tańcu, śpiewie…

Tam czujesz jak blisko jesteś tej ogromnej stwórczej siły co buduje nasz świat…

Pierwszy raz właśnie tam poczułam…. TU MIESZKA BÓG… Włosy stanęły mi dęba a łzy ciekły z oczu…,

,,Oto jestem i  czuję… Oto moje miejsce na ten czas… Jestem w domu…” 
To niezwykłe ale gdyby czuć taką potęgę miłości i wiary w naszych świątyniach to kościoły byłyby pełne… 

Skąd taka siła i wiara u Balijczyków? Z codziennej modlitwy, modlitwy dziękczynnej…

Nie, nie proszącej! O nie! Dziękującej za wszystko, co przyszło…

Za rodzinę, pożywienie, zdrowie, uśmiech i życzliwość sąsiada, miłość….za to, za tamto…

Podziękowanie w modlitwie każdego poranka, każdego popołudnia i każdego wieczora…

Aż cały człowiek staje się wdzięcznością… radością… podziwem… wiarą i siłą…

 

 


 

Izabela Tredowicz

 

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, kosmetologiem i …pielęgniarką. Z porywów duszy… jasnowidzem, poetką, podróżnikiem… Uwielbiam zachwycać się życiem i ludzkimi potencjałami, możliwościami, odkrywać jakim to cudem jawi się człowiek. Przez wiele lat gromadziłam doświadczenia, aby jeszcze trafniej umieć rozpoznać to, co jest do uzdrowienia ale i to co do odkrycia najpiękniejszego. Stworzyłam metodę ,,Love life”, która uczy, jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak ,,przyciągać” to czego pragniemy ale i ,,żegnać” już niepotrzebne. Przede wszystkim jednak uczę rozwijać intuicję oraz samodzielność duchową, tak aby, każdy potrafił zaufać sobie i temu co do niego ,,przychodzi” bowiem dla każdego jest tylko jeden ,,Guru”, jeden ,,Mistrz”… ten który patrzy na niego w lustrze!

Uwielbiam radość i lekkość życia, bo to właśnie sprawia, że nic nie stanowi problemu a jedynie… sprawę do załatwienia, punkt wyjścia.

Pomagam odnaleźć swą drogę, tę osobistą i zawodową, bowiem to moja ukochana dusza, wybrała na swój sposób niezwykłą drogę… ,,szlachetnego zarabiania” czyli zarabiania (nie pracy) opartego na zaufaniu do prowadzenia przez naszą nadświadomość. Szlachetnie, bo w zgodności ze sobą, uczciwością, lojalnością, przyjaźnią ale przede wszystkim w oparciu na własnych pomysłach, potencjałach i możliwościach (często nieuświadomionych). Pokazuję, jak generować pomysły, jak iść za energią informacji, która przychodzi. A wszystko to w radości, lekkości i uwielbieniu siebie.

Bo wszystko co naprawdę musisz

To kochać siebie…

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany