Miejsce 1

FLAMINGI   

Różowe, słodkie stworzenia. Pojawiają się na koszulkach, torebkach, długopisach, notesach, pościeli… dosłownie wszędzie! Ostatnim hitem jest pompowany flaming do kąpieli basenowych.

 

 

Miejsce 2

JEDNOROŻCE 

Na ulicach wielkich miast coraz częściej widać ludzi w… jednoczęściowych strojach jednorożca. Mimo, że są to w większości piżamy. Jednorożce w tym roku nie są postrzegane jako infantylni ulubieńcy małych dziewczynek, ale jako symbol magii i wyjątkowości, do której każdy pretenduje…

 

Miejsce 3 

KAKTUSY

Motyw szczególnie modny na koszulkach. Notowania kaktusa wzrosły w ciągu ostatnich kilku miesięcy i podobno jest to również jeden z modniejszych kwiatów przy zaręczynach. Choć nam ciężko w to uwierzyć…

 

Miejsce 4

ANANASY  

Na załączonym zdjęciu i ananas i kaktus. O czymś to świadczy. Obecnie ananas jest uznawany za elegancki i stylowy. Kto to wymyślił?! Cóż… Ktoś na pewno, a na nas i nasze zdanie du*ę wypiął. I dobrze, bo zarabia.

 

Miejsce 5 

PALMY

„Patrzcie, ja podróżuję”, „Ja kocham egzotyczne klimaty, ewentualnie LA” – to mówi o Tobie gadżet z palmowym wzorem. Wakacje przez cały rok! 

 

 

Miejsce 6

LODY

Prawdopodobnie motyw, który najszybciej straci na popularności. Przyczyniła się do tego m.in. skwaśniała  śmietanka w lodach śmietankowych znanej marki.

 

Miejsce 7

ARBUZY

Znów owoc. Pokrowce na telefon w kształcie arbuza, torebki w kształcie arbuza, arbuzowe kolczyki. A wszystko zaczęło się od wyzwania na Instagramie…

 

 

Miejsce 8

USTA

Nie mówimy tu o podpompowanych ustach, co stało się bardzo modne i wchodzi na listę zabiegów upiększających, zaraz obok hybryd i regulacji brwi. Duże, jędrne usta można znaleźć zwłaszcza w formie naszywek i naklejek. Mocno seksualny wzór.

 

 

Miejsce 9  

ŁAPACZE  SNÓW

Co 4 osoba na ulicy ma tatuaż, a co drugi z tych tatuaży to łapacz snów. No dobra, nie są to statystyki oficjalne. Faktem jest jednak, że ten indiański motyw stał się bardzo popularny. Przez co niestety traci na wyjątkowości. Jego prawdziwa symbolika została nieco wypaczona.

 

 

Miejsce 10 

KOLIBRY

Małe egzotyczne ptaszki goszczą na bluzkach, swetrach i koszulach. Również męskich. Mają oznaczać lekkość, barwność życia i oczywiście unikalność. Podobnie jak łapacz snów, stały się pożądanym wzorem tatuażowym.

 

 

I POZA RANKINGIEM…

Niekwestionowany hit – Babskie gadżety!  😀 

Ze wzorem słodkiej, sensualnej BABECZKI, która opanowała kubki, torby, koszulki i powoli wkracza na resztę przedmiotów codziennego użytku. Niebawem majtki z babeczką, idealne na randkę. W razie niezadowolenia, można przywalić osobnikowi płci męskiej, czerwoną szpilą w łeb.

Do kupienia w naszym SKLEPIE

 

Pisał  dla  was  R.J.- Różowy Jednorożec

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany